O Ses Türkiye Şampiyonu Kim Oldu?

O Ses Türkiye Şampiyonu Kim Oldu?

TV8'de yayınlanan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği O Ses Türkiye yarışma programının bu seneki şampiyonu dün yayınlanan bölümde belirlendi. Heyecan dolu bölümde şampiyon halk arasında yapılan SMS oylarıyla birinci seçildi. Peki O Ses Türkiye'nin 2018 şampiyonu kim oldu?

MAGAZİN - 2018-02-05 06:50:33

10 Şubat tarihinde ekranlarla buluşacak olan Survivor yarışması başlamadan sunuculuğunu Acun Ilıcalı'nın üstlendiği bir diğer yarışma programı O Ses Türkiye dün akşam final yaptı ve 2018 şampiyonunu belirledi. Yıldız Tilbe ve Hadise'nin takımından birer kişi, Gökhan ve Murat Boz'un takımından ise 2şer kişi finale kaldı. O Ses Türkiye'nin aylar süren mücadelesinde büyük finale kadar kalmayı başaran Aydan Kahraman, Ceren Düzova, Lütfiye Özipek, Nihat Mugil, Oğulcan Bolcan ve Yener Bulut-Ümit Durak ikilisi şampiyon olmak için performanslarını sergiledi. İlk turda Ceren ve Aydan, İkinci tur bölümünde ise Nihat ve Oğulcan elenen isimler oldu.

Şampiyon Kim Oldu? 

Son ikiye kalan Lütfiye Özipek ile Yener Bulut- Ümit Durak ikilisi arasında yapılan halk oylaması sonunda Lütfiye Özipek şampiyonluğunu ilan etti. 

 

O Ses Türkiye 2018 Şampiyonu Lütfiye Özipek Kimdir?

 

1990 yılında Kıbrıs'ta dünyaya gelen Özipek, müzikal kariyerine piyano çalarak başlatı. Lise eğitimini Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'nde tamamlamasının ardından, önce University Of Nicosia'da caz eğitimi, ardından İngiltere'de Pop Müzik ve Söz Yazarlığı Eğitimi alarak 2013'te mezun oldu.Kıbrıs'ta verdiği konserlerinde pop, caz ve alternatif müziğe yer veren Özipek, Türkiye'de kendi söz ve bestelerinden oluşan albüm için çalışmalarını sürdürüyor.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER