Survivor 2018 All Star Kadrosunun Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Survivor 2018 All Star Kadrosunun Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği ve merakla beklenen yarışma programı Survivor 2018 başlamasına çok az bir zaman kaldı. Survivor severler için Acun Ilıcalı All Star kadrosunun tanıtım fragmanını yayınladı. Peki Survivor 2018 All Star - Gönüllüler takımlarının kadrosunda kimler var ve Survivor 2018 ne zaman başlayacak?

MAGAZİN - 2018-02-03 18:17:39

Bir yandan açlıkla bir yanda da psikolojik zorlularıyla bunun yanı sıra rakip takımla mücadele edilen Survivor yarışmasının başlamasına sayılı günler kaldı ve herkes takımlarda kimlerin olduğunu merak ederken, Acun Ilıcalı All Star kadrosunun tanıtım fragmanını yayınladı.

Survivor 2018 Ne Zaman Başlayacak?

 Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği dünyanın en zor yarışma programları arasında yer alan Survivor 2018 10 Şubat tarihinde ekranlara gelecek.

Survivor 2018 All Star Takımı ve Tanıtım Fragmanı

Herkesin merakla beklediği All Star Takımı'nın kadrosunda kesinleşen isimler kısa bir süre önce Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Listede geçmiş Survivor şampiyonları ve yarışmaya damga vuran isimler yer aldı. İşte Survivor 2018 All Star Takımı'nda kesinleşen isimler; Himi Cem İncetepe, Merve Aydın, Murat Ceylan, Sahra Işık, Nihat Doğan, Damla Can, Turabi Çamkıran, Sema Aydemir, Adem Kılıççı, Nagihan Karadere, Hakan Hatipoğlu, Ümit Karan.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER