Netflix Yapımı Spectral Filmiyle İlgili Şok İddia | Düşman, Erdoğan'a Benzetildi

Netflix Yapımı Spectral Filmiyle İlgili Şok İddia | Düşman, Erdoğan'a Benzetildi

ABD ve Avrupa'ya internet üzerinden film veya dizi izleme olanağı sağlayan Netflix'in yapımcılığını üstlendiği Spectral filmi ile ilginç bir iddia ortaya atıldı. Filmde savaşılan düşman figürünün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edildi.

GÜNCEL - 2017-03-23 16:51:39

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Pelin Çift'in yaptığı "Gündem Ötesi" programında çarpıcı bir iddia atıldı. Netflix'in yapımcılığını üstendlği Spectral filminde savaşılan düşmanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edilen bir figür olması dikkatlerden kaçmadı. 

Filmin 96 dakikasında görünmeyen düşman ile ABD askerinin karşı karşıya geldiği sahnede, düşman figürünün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edildi. 

Spectral Filminin Konusu

Filmde bir grup ABD askeri, terkedilmiş bir bölgede görülmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu görülmeyen düşmanlar, bazı askerler tarafından mistik güçler olduğuna inanılıyor ve savaşmaktan kaçınıyorlar. Sadece özel aletler ile görülebilen düşmanları yok etmek için elektromanyetik silahlar kullanılıyor. Ancak bu ruha benzer düşmanların, bilimadamları tarafından üretilen bir ordu olduğu anlaşılıyor. 

 

 

 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER