Boş Yatak Olmadığı İçin Ameliyatı Yapılmadı

Kıl dönmesi nedeniyle sıkıntı yaşayan 31 yaşındaki Cihan Kandaz, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata hazırlandı ancak boş yatak bulunamayınca ameliyat yapılamadı. Kandaz, özel bir hastaneye giderek ameliyat oldu.

Boş Yatak Olmadığı İçin Ameliyatı Yapılmadı

İstanbul'da bir şirkette çalışan mimar 31 yaşındaki Cihan Kandaz, kuyruk sokumundaki ağrı şikayetiyle Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde muayene edildi. Kıl dönmesi rahatsızlığı olduğu tespit edilen Kandaz'a ameliyat olması gerektiği belirtildi ve Kandaz'ın doktoru "Biz seni ameliyat için yer müsait olunca arayacağız" dedi. Dün ameliyat için çağrılan Kandaz, sabah erken saatte gittiği hastanede, yataklı serviste yer olmayınca hastaneden ayrılarak bir yakınına gitti. Cihan Kandaz öğleden sonra yeniden hastaneye çağırıldı. Ameliyat için damar yolu açılarak kıyafetleri giydirilen Cihan Kandaz, geçen saatlere rağmen yer ayarlanamayınca yine ameliyata alınmayarak hastaneden gönderildi. Cihan Kandaz bunun üzerine özel bir hastanede ameliyat oldu.

 


'ACİL HASTALARIN GELMESİ NEDENİYLE AMELİYAT YAPILAMADI'

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği konuyla ilgili, Cihan Kandaz'ın 27 Mayıs günü ameliyat için çağırıldığını, ancak hastanın işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu tarihte ameliyat olamayacağını söylediğini belirtti. Kandaz'ın 14 Haziran günü aranarak dün ameliyatının yapılmasına karar verildiği kaydedilen açıklamada, olağan dışı hastaların gelmesi nedeniyle yatakların dolduğu açıklamsında bulundu.

DHA

Özlem KASAP

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi kıl dönmesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi