Umut Bulut'un Acı Günü

Dün saat 18.40'de, Türkiye'yi ve tüm dünyayı yasa boğan Ankara'daki terör saldırısında, Galatasaray futbolcu Umut Bulut'un babası hayatını kaybetti öğrenildi.

Umut Bulut'un Acı Günü

Galatasaray'un oyuncusu Umut Bulut'un babası Kemal Bulut, dün akşam saatlerinde  gerçekleşen Ankara'daki terör saldırısında, olay yerinde olduğu ve hayatını kaybettiği bildirildi. 

Galatasaray takımı, Ankara'da dün saat 16:00'da Süper Lig karşılaşması için gittiği Ankara'dan gece saatlerinde İstanbul'a dönüş yaptı. Umut Bulut, babasının hayatını kaybettiğini bugün sabah saatlerinde antreman için gittiği Florya Metin Oktay tesislerinde öğrendi. Haberi alır almaz yıkılan milli futbolcu, hemen Ankara'ya hareket etti. 

Kemel Bulut'un Ankara 19 Mayıs Stadında oynanan karşılaşmayı izledikten sonra evine dönerken, saldırının kurbanı olduğu bildirildi. 

Kemal Bulut, Gençlerbirliği - Galatasaray maçını izledikten sonra "Ben şimdi Umut'u göremem, burası çok kalabalık ve aşağısı da kalabalıktır, yoğundur ben eve gideyim"  dediği ve acı olayın yaşandığı yere doğru gittiği öğrenildi. 

Hasan AKAN

umut bulut kemal bulut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kara Harp Okulu Davasında Sanıklara Ceza Yağdı
Kara Harp Okulu Davasında Sanıklara Ceza Yağdı
Hayvan Eziyeti Bu Kez Rusya'dan Geldi | Arabasını Kedi İle Temizledi
Hayvan Eziyeti Bu Kez Rusya'dan Geldi | Arabasını Kedi İle Temizledi