Survivor Atakan ve Dalaka Arasında Aşk Rüzgarı | Kim Kime İlgi Duyuyor?

TV8'de yayınlanan Survivor Türkiye - Yunanistan yarışması bu kez adını oyunlarının, ödüllerin yanı sıra yaşanan aşklar ile kendinden söz ettirdi. Atakan ile Dalaka arasında bir aşk mı yaşanıyor? Yunanistanlı yarışmacılar kimlerden hoşlanıyor?

Survivor Atakan ve Dalaka Arasında Aşk Rüzgarı | Kim Kime İlgi Duyuyor?

Dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan  ve ülkemizde de beğeni ile seyredilen Survivor bu sene adını ödüllerinin, yarışmalarının yanı sıra aşk söylentileri ile de duyuruyor.  Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da Türkiye ve Yunanistan arasındaki buzlar iyiden iyiye çözüldü. Yunanistan takımında yarışmaya sonradan dahil olan Katerina Dalaka, uzun süre sakatlık sebebiyle oyunlarda göremediğimiz Atakan ile arasında aşk rüzgarları esiyor. 

Atakan ve Dalaka Arasında Aşk Rüzgarı

Her fırsatta Atakan ile yan yana olmak istediği gözlerden kaçmayan Dalaka röportajında, hastaneye gittikten sonra orada uzun süre kalan Atakan ile konuşma fırsatı olduğunu ve ondan hoşlandığı dile getirdi. Her defasında Atakan'ı daha fazla tanımak istediğini dile getiren Dalaka, "Birbirlerine bilekliklerini verdiğini ve sonuna kadar takacaklarına söz verdiklerini" belirtti. Atakan ile Dalaka'nın yakınlaşmasının yanı sıra Yunanistan takımının güçlü kadın yarışmacılarından biri olan Afroditi de Türkiye takımında olan birinden hoşlandığını söylemekten çekinmedi. Afroditi, hoşlandığı kişinin ismini vermedi ancak Türk takımının en yakışıklısı olduğunu belirtti. Daha önceki bölümlerde Afroditi'nin Hikmet'e çiçek vermesi hoşlandığı kişinin Hikmet olduğunu akıllara getirdi. 

Bunun yanı sıra Afroditi, röportaj sırasından kendi takımından birçok kişinin Türk takımında yer alan yarışmacılara ilgi duyduklarını da sözlerine ekledi. 

Sabriye, Dalaka'yı Atakan'a İstedi

Oynanan dostluk oyunu sonrası ödüle giden Atakan, Dalaka, Spyros, Elpida, Melisa ve Sabriye samimi bir şekilde sohbet etti. Sabriye kahve içtiği sırada "Allah'ın emri ve peygamberin kavliyle kızının Dalaka'yı oğlumuz Atakan'a istiyoruz" diyerek espri yaptı.  Sabriye'nin Türkçe söylemesi sebebiyle Yunan takımına yapılan espiriyi pek anlayamadı.

 

survivor atakan dalaka aşk afroditi hikmet
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?