Başörtülü Kadınlara "Kara Böcek" ve "Ninja" Diyerek Hakaret Etti

İzmir'den İstanbul'a gelen bir vatandaş, havalimanında çalışan kapalı kadınlar hakkında bir video çekti. Çektiği videoda kapalı kadınlara hakaret eden ve onlardan iğrendiğini söyleyen bu adam, yanından geçen bir kadını izni olmadan videoya çekti ve hakaret etmeye devam etti.

Başörtülü Kadınlara

İstanbul'da havalimanına gelen bir vatandaş, kapalı kadınların çalışması ile ilgili hakaret dolu bir video çekti. Kendisinin İran'a mı yoksa Türkiye'ye mi geldiğini sorduğu bu video da kapalı kadınlar ile ilgili konuştu.

Vatandaş, bilet satanın, su satanın, x-ray cihazında duran görevlinin kapalı olmasından şikayet etmeye başladı ancak daha sonra bu söylemler hakaret boyutuna ulaştı. Konuşmasının bir yerinde Atatürk'ü de sözlerine ekleyerek, "Umarım bir gün Atatürk'e rastlarız, şu an kemikleri sızlıyordur" dedi.

"Kara Böcek" ve "Ninja"

Böşrötülü kadınlara "kara böcek" ve "ninja" diyerek hakaret eden bu vatandaş, kapalı kadınlardan iğrendiğini dile getirdi. Bununla kalmadı, yakınlarından geçen başörtülü bir kadını da videosunu çekerek hakaret etmeye devam etti. Videoyu da sonunda da ülkeyi terkedeceğini söyleyerek kapattı.

İşte o hakaret dolu video

 

 

kapalı kadın hakaret havalimanı başörtü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?