Survivor'da Arabayı Kim Kazandı? | Büşra mı Hakan mı? Kim Yalan Söylüyor?

TV8 ekranlarında yayınlanana ve fenomen haline gelen Survivor'da bu hafta araba ödülü geceye damga vurdu. 18 Mart 2019'da yayınlanan Survivor'da hangi arabayı verdiler ve bu büyük ödülü kim kazandı? Ada konseyinde Büşra ile Hakan arasında yalan iddiaları..

Survivor'da Arabayı Kim Kazandı? | Büşra mı Hakan mı? Kim Yalan Söylüyor?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da büyük ödül bu sezon erken verildi. Geçtiğimiz senelerde yayınlanan Survivor'larda araba ödülleri çoğunlukla yarışmanın bitmesine yakın verilirken bu sezon daha 60. günlerine gelmeden yarışmacılar araba için kıyasıya mücadele etti. Türkiye ve Yunanistan yarışmacıları büyük ödül araba için kendi takım arkadaşlarıyla yarıştı. 

Survivor'da Arabayı Kim Kazandı?

Yarışmacılar, araba ödülü için dostluk mücadelelerinde görmeye alıştığımız karma takımlar şeklinde yarıştılar. Siyah ve beyaz olmak üzere iki takıma ayrılan yarışmacılar ödül için kıyasıya mücadele ettiler. Beyaz takımın kaptanı Sabriye Şengül ve siyah takımın kaptanı olarak Dimitra seçildi. Yarışamada büyük farkla geriye düşen Sabriye'nin kaptanlığını üstlnediği beyaz takım, büyük bir atak yaparak farkı kapadı ancak bu yarışmayı kazanmalarına yetmedi. Dimitra'nın kaptalığıyla siyah takım mücadeleyi 10 - 8 kazandı.

Bir kişiye verilecek araba ödülü için bu kez de Dimitra'nın takımı "Siyah mı? Beyaz mı?" adlı şans oyununu oynadılar. Bu oyun sonrasında büyük ödül Yunanistan takımında yer alan Tony'nin oldu ve 2019 model Toyota Coralla Hybrid'in sahibi oldu.

Survivor'da Eleme Adayları Kim Oldu? Dokunulmazlığı Hangi Takım Kazandı?

Bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ilk bölümünü Yunanistan takımı kazandı. Pazar günü oynanan ikinci bölümü ise Türkiye takımı kazandı ve dokunulmazlıkta final oyununa gidildi. Final oyunun da beklenilen performası veremeyen Türk takımı dokunulmazlık oyununu kaybetti ve 3 aday çıkarmak zorunda kaldı. Kadın ve erkek yarışmacıların sayıca eşitsizliğinden dolayı bu hafta Türk takımında erkekler arasında yapılan bir ada konseyi oldu. Konsey'de 10 gündür sakat olan ve konsey başlamadan birkaç saat önce adaya gelen Atakan 7 oy alarak ilk gitme adayı oldu. Kadınlarda bireysel dokunulmazlığı alan Büşra, Hakan'ın ismini verirken, erkeklerin kazananı Yusuf ise Bora'nın ismini söyledi. 

Kim Yalan Söylüyor? Büşra mı, Hakan mı?

Kadınlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Büşra, konseyde Hakan'ın ismini vermesi Hakan ve cephesinde büyük şaşkınlık yarattı. Kendisine söz verilen Hakan, Büşra'nın yanlış yaptığını ve Türk halkının kendisine gereken cevabı vereceğini dile getirdi. Bunun üzerine Büşra, kazandığı bireysel dokunulmazlık sonrası Hakan ile arasında bir konuşma geçtiğini ve isterse kendisini söylebileceğini dile getirdi. Büyük şok yaşadığını belirten Hakan, Büşra'nın yalan söylediğini, aralarında bu tarz bir konuşma geçmediğini belirtti. 

 

 

survivor türkiye yunanistan araba eleme konsey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?