Survivor'dan Elenen İsim Belli Oldu | Bir Kişi Daha Azaldılar

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2018'de bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Dün akşam yapılan eleme konseyinde Sema, Merve ve Hakan adadan gitme adayı oldu ve bu 3 isimden biri bu gece adaya veda etti. 13 Haziran 2018'de yayınlanan bölümde Survivor'dan kim gitti? sorusu cevaplandı.

Survivor'dan Elenen İsim Belli Oldu | Bir Kişi Daha Azaldılar

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Kişi fazlalığını elinde bulunduran Gönüllüler Takımı ada konseyinde Merve'nin ismini yazarken, artık bireyselliğe dönen dokunulmazlık oyununu kadınlarda Nagihan kazanırken erkeklerde ise Adem kazandı. İsim söyleme hakkı kazanan Nagihan ve Adem birer aday çıkarttılar.

Adem takımların birleşmesine rağmen ünlüler takımından ve Gönüllüler takımına geçen eski yarışmacılar Damla, Hilmicem ve Murat'ın da ismini vermek istemedi. Geriye sadece Hakan ve Anıl kaldı. Adem'de hakkını Hakan'dan yana kullandı ve onun ismini söyledi. Nagihan da Adem ile aynı düşüncede olup kendi takım arkadaşlarından kimseyi yazmak istemedi. Merve de yazıldığı için geriye sadece Sema kaldı. Nagihan da isim söyleme hakkını Sema'dan kullandı. 

Survivor'dan Bu Hafta Kim Elendi? 

Ada konseyinde ismi yazılan Merve ve isimleri söylenen Sema ile Hakan arasında yapılan halk oylamasında, arkadaşlarından daha az oyu alan Merve adaya veda eden isim oldu. 

Turabi ve Damla'nın Son Durumu Ne?

Yarışma sırasında düşerek sakatlanan Turabi ve Damla doktorun izin vermemesi sebebiyle dokunulmazlık oyununda yarışamadılar. Damla'nın eski Survivor'dan kalan bir sakatlığının nüksettiği belirtilirken Turabi'nin durumunun daha ciddi olduğu belirtildi. Turabi'nin bundan sonraki oyunlarda oynamayacağı, oynaması durumunda daha büyük sakatlıkların meydana geleceği belirtildi. 

survivor eleme merve sema hakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor