Survivor'dan Kim Gitti? All Star Takımındaki Ecem Diskalifiye mi Oldu?

TV8'de yayınlanan Survivor 2018'de bu hafta adadan kim gitti? Ada konseyinde 3 yerine 4 isim çıktı. Son günlerde adada olmayan Ecem, Survivor'dan diskalifiye mi edildi?

Survivor'dan Kim Gitti? All Star Takımındaki Ecem Diskalifiye mi Oldu?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Surivor 2018 All Star - Gönüllüler yarışımasında dün adadan bir isim daha veda etti. İlk hafta Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununu yenilmiş ve adadan Marcus gitmişti. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunundan All Star takımı yine galip çıktı ve konseyde rahat bir şekilde oturdular.

Survivor'dan Kim Gitti?

2 haftadır dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında  3 yerine 4 gitme adayı çıktı. Yarışmacılar arasında yapılan oylamada Birsen ve Gizem 5'er oy alarak eleme potasına girdi. Gönüllüler takımında en iyi performansa sahip olan Yağmur Ramazan'ın ismini söylerken, bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Melih ise Cumali'nin adını söyledi. Çıkan 4 aday arasında yapılan halk oylaması sonucunda adaya veda eden isim Gizem oldu.

 

 

Ecem Diskalifiye mi Edildi? 

Survivior'a Gönüllüler takımında başlayan ve daha sonra takım arkadaşları tarafından All Star takımına gönderilen Ecem, yayınlanan son birkaç gündür adada olmadığı ve yayınlanan bölümlerde de görülmediği gözlemlendi. Acun Ilıcalı ada konseyinde Ecem konusuna açıklık getirdi.  Ecem'in fiziksel rahatsızlığından dolayı Surivivor'a veda ettiğini açıkladı.   

Ecem Karaağaç Kimdir? 

Mimar olan 27 yaşındaki Ecem Karaağaç, 6 yaşından beri sporun her dalında yer alıyor. Futbol oynamayı seven, fitness ve boks sporlarıyla uğraşan Ecem, 6 sene profesyonel olarak basketbol ve daha öncesinden de 3 yıl boyunca profosyonel yüzme ile uğraşmış. Aynı zamanda da ileri düzeyde okçuluk ve binicilik yapıyor. 

 

 

survivor all star ecem karaağaç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi