İnternet "Taşıyıcı Anne" İlanları İle Doldu | Fiyatlar Dudak Uçuklatıyor

Ülkemizde yasadışı olduğu bilinmesine rağmen internet siteleri ve sosyal medya da taşıyıcı anne ilanları ile doldu. Çok sayıda kişi, taşıyıcı anne olmak ya da taşıyıcı anne bulmak için ilanlar veriyor. Taşıyıcı anne ilanlarındaki fiyatlar ise dudak uçuklatan cinsten.

İnternet

Ülkemizde bir çok kadın sağlık sorunları sebebiyle anne olma şansına erişemiyor. Çocuk sahibi olmak isteyen ancak farklı sebeplerle olamayan çiftler, son yllarda taşıyıcı anneliği tercih ediyor. Bu yöntem ülkemizde yasadışı olduğu operasyonlar yasal olan Kıbrıs, Gürcistan ve Amerika gibi ülkelerde gerçekleştiriliyor. 

Bebek, Anne ve Babanın Genini Taşıyor

Taşıyıcı annelik operasyonu tıpkı tüp bebek gibi gerçekleştirilen işlemde erkeğin spremi ve kadının yumurtası kullanılar embriyo oluşturuluyor ve bu embriyo taşıyıcı annenin rahmine yerleştiriliyor. Bu sebeple bebek, sper ve yumurtası kullanılan çiftin genlerini taşıyor. 

Fiyatlar Dudak Uçuklatıyor

İnternet sitlerine ve sosyal medyaya verilen ilanlarda adaylar arasında atanamayan öğretmenden Türkiye’de yaşayan yabancılara kadar her kesimden kadın bulunuyor. Yaşları 20-49 arasında değişiyor, 3 çocuk sahibi olan da, daha önce taşıyıcı annelik yapan da var. İstedikleri ücretler ise 150 ile 300 bin lira arasında değişiyor.

 

taşıyıcı anne
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor