Ümit Özat'tan Fenerbahçe Maçı Sonrası Çarpıcı Açıklamalar

Kadıköy'de Fenerbahçe ile karşılaşan Gençlerbirliği'nin teknik direktörü Ümit Özat, 2 - 2 bitan karşılaşmanın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özat, Beşiktaş Teknik Direkötürü Şenol Güneş için "Maça gölge düşürmek istemem ama bir adam 3 - 5 ayakkabının lafını yapar mı? Böyle ayıp bir şey olur mu?" dedi.

Ümit Özat'tan Fenerbahçe Maçı Sonrası Çarpıcı Açıklamalar

Fenerbahçe maçı sonrası Gençlerbirliği Teknik Direktörlüğü yapan Ümit Özat basın toplantısında sorulan sorunun üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i eleştiren Özat, "Bir adam 3-5 ayakkabının lafını yapar mı? Böyle ayıp bir şey olur mu?" dedi.Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe'yle 2-2 berabere kaldıkları karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.Ziraat Türkiye Kupası'nda hafta içi oynadıkları Beşiktaş maçından sonra siyah-beyazlıların teknik direktörü Şenol Güneş'le yaşadıkları tartışmaya değinen Özat, "Ben dışarıyla ilgilenmiyorum. Dışarısı benimle ilgileniyor. Benim bir şey yaptığım yok. Bu maça gölge düşürmek istemem. Bir adam 3-5 ayakkabının lafını yapar mı? Böyle ayıp bir şey olur mu? Bir teknik adam konuk takıma hoş geldin demez mi? Büyüklükten küçüklükten bahsedenler bu mu? Ekmek yediğim kulüp için cevap veriyorum. Ben kimim ki Beşiktaş'a laf söyleyeyim. Benim derdim Beşiktaş değil. Bir kişiye vermiş olduğum cevap. O ki daha fazla kalabalığı arkasına alıyor ama yarın birgün bu değişebilir." dedi.
 

"İstanbul'un Havası Kirli" Diyordu


Yüksek bütçeli takımların hakemlerden şikayet etme hakkının bulunmadığını savunan Özat, "O ki Bursaspor'un başındayken, 'İstanbul'un havası kirli' diyordu. Şimdi o havayı fazla teneffüs etmişsin. Bunu bir kişiyi kastederek söylüyorum. Bana göre hakem bugün mükemmel maç yönetti. Benim işim sahada çalışmak. Laf yarışında da kimseden eksik kalmam. İsterlerse 25 milyon değil, 25 milyar kişi olsunlar. Bu zat açıklama yapmış, 'büyüklük, küçüklük' falan diye. 'Büyüklük 3 ayakkabının lafını etmek mi? Büyüklük hakemin verdiği kararda 'Fenerbahçe maçında bunu vermiyorsun' demek mi? Büyüklük kolunun altında kitap taşımak değil kalpten gönülden gelir. Orada bugün bu güçle konuşabilirsin. O kirli havayı herkesten fazla teneffüs etmişsin ki herkesten fazla uyum sağlamışsın." dedi.

ümit özat şenol güneş fenerbahçe gençlerbirliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor