Seren Serengil Neden Hapse Girdi?

Star Tv'de yayınlanan bir magazin programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Seren Serengil hapse girdi. Seren Serengil, Gülben Ergen'in talebiyle neden hapse girdi?

Seren Serengil Neden Hapse Girdi?

Star Tv'de yayımlanan "Duymayan Kalmasın" isimli magazin programında sunuculuk ve yorumculuk yapan Seren Serengil, sabah saatlerinde cezaevinin yolunu tuttu. Gülben Ergen'in talebiyle hakkında 3 günlük zorlama hapis kararı verilen Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde cezaevine girmek için yola çıkmış ancak infaz kararı verilmediği için geri dönmüştü. Bugün o infaz kararı verildi ve Serengil, bugün sabah saatlerinde Bakırköy Kadın Ceza İnfaz Kurumu'na gitti. 

Yaşar İpek Bir An Olsun Yalnız Bırakmadı

Seren Serengil ile aşk yaşadığı iddia edilen Yaşar İpek'in de adliyeye gelmesi dikkat çekti. İpek, adliyede, cezaevi yolunda Seren Serengil'i bir an olsun yalnız bırakmadığı dikkatlerden kaçmadı. 

Seren Serengil Neden Hapse Girdi?

Gülben Ergen özel yaşantısı ile ilgili konuşmasının ardından şikayet üzerine İstanbul 10. Aile Mahkemesi tarafından Seren Serengil'in 6 ay süreyle 30 metreden fazla yaklaşması, aleyhine konuşması, hakaret etmesini tedbiren yasaklanmıştı.

Bu karardan kısa bir süre sonra Ergen bir kez daha şikayetçi oldu ve Serengil’in tedbir kararına rağmen karşılaştığı bir ortamda kendisine omuz attığını öne sürdü. Şikayet üzerine savcılık tarafından, gereği yapılmak üzere İstanbul 11. Aile Mahkemesi’ne gönderildi. 11. Aile Mahkemesi, Serengil’in 10. Aile Mahkemesi tarafından hakkında verilen tedbir kararına uymadığını gerekçe göstererek, Serengil hakkında 3 günlük zorlama hapis cezası verdi.

 

 

seren serengil gülben ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi