Birleşme Partisi Öncesi Survivor'da Kim Elendi? | Kimse Tahmin Edemedi (4 Nisan 2017)

Survivor yarışmasının tam ortası olan ve birçok yarışmacının görmek istediği birleşme partisi öncesi bir kişi adaya veda etti. İki takım arasında da gerginliklerin dolu olduğu bir hafta da Erdi, Berna, Sabriye ve Adem elenme edayı oldu. Survivor'da bu dört yarışmacı arasından kim elendi?

 Birleşme Partisi Öncesi Survivor'da Kim Elendi? | Kimse Tahmin Edemedi (4 Nisan 2017)

Acun IIlıcalı tarafından dile getirilen Survivor'ın orta noktası olarak kabul edilen birleşme partisine çok az bir süre kaldı. Daha önce yayınlanan Survivor'larda, birleşme partisi sonrası her yarışmacı takım vurgusundan sıyrılıp bireysele dönmekteydi ancak 2 sezondur yarışmacıların fazla olmasından dolayı bir süre daha takım halinde yarışacaklar. 

Ünlüler Takımı İçin Gergin Hafta

Bu hafta Ünlüler takımı için oldukça gergin geçti. Özellikle ada konseyinde Sabriye ve Adem'in elenme adayı olduğu açıklandıktan sonra grup çizgileri oldukça netleşti. Kendi aralarında 2'ye ayrılan Ünlüler takımı, yarışmalar hariç birbirleriyle fazla konuşmamaları dikkatlerden kaçmadı. Konsey sonrası Sabriye'nin Serhat Akın'a küfür etmesi, grupların iyice belli olmasına neden oldu. 

"Sabriye, Serhat Akın'a ne  küfür etti?" sorusunun cevabını bu haberimizde bulabilirsiniz. 

Birleşme Partisi Öncesi Son Veda (Survivor 57. Bölüm)

Bu haftaki dokunulmazlık oyunlarının bir tanesini Ünlüler takımı bir tanesini de Gönüllüler takımı kazandı. Yapılan ada konseyi sonunda iki takımdan da 2 aday çıktı. Gönüllüler takımından 6 kez potaya giren Erdi yine aday oldu. Gönüllüler takımı diğer ismi Berna Keklikler olarak çıkardı.

Ünlüler takımında ise Sabriye yeniden potaya girmeye başladı. Performansındaki düşüş sebebiyle Sema, Furkan, İlhan ve Serhat grubu ada konseyinde Sabriye'yi eleme potasına soktu. Bireysel dokunulmazlığı alan Serhat Akın'da Adem'in ismini söyledi.

Pazar günü yapılan halk oylamasında Erdi adaya veda etti ve birleşme partisini göremeden adadan ayrılmak zorunda kaldı.

 

survivor eleme 4 nisan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor