Sabriye, Serhat'a Ne Küfür Etti ? | Ünlüler Takımı Konsey Sonrası Birbirine Girdi

Survivor'da dün akşam birleşme öncesi son konsey yapıldı. Daha önce Gönüllüler takımından Erdi ve Berna elenme adayı olmuştu. Dün ise dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının konseyi vardı ve Sabriye ile Adem'in ismi çıktı. Konsey sonrası Ünlüler takımı birbirine girdi. Sabriye, Serhat'a ne küfür etti?

Sabriye, Serhat'a Ne Küfür Etti ? | Ünlüler Takımı Konsey Sonrası Birbirine Girdi

Survivor'ın en kritik virajına gelindi. Bu hafta birleşme partisinden önceki son oylama yapıldı. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kaybetti ve ada konseyinde Erdi'nin ismi yazıldı. Bireysel dokunulmazlığı alan Ogeday ise kişisel sebeplerinden ötürü Berna'nın ismini verdi. Dün ise dokunulmazlık oyununun ikinci ayağı oynandı ve Gönüllüler takımı oyunu kazandı. Bu kez Ünlüler takımının konseyi yapıldı ve ilk aday olarak Sabriye'nin ismi çıktı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Serhat Akın ise kendisine "Alman Erkeği" dediği gerekçesiyle Adem'in ismini söyledi. 

Sabriye Serhat'a Ne Küfür Etti?

Ada konseyinden sonra Ünlüler takımı birbirine girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda sona kalan Adem ile Serhat yarışırken Sabriye'nin "Dayan Adem" demesini yanlış bulan Serhat, Sema, İlhan ve Furkan'dan tepki gördü. Konsey sonrası Sabriye ile Serhat Akın arasında kavga çıktı. Sabriye'nin yalakalık yaptığını söyleyen Serhat Akın tansiyonu bir anda yükseltti. Sabriye, Serhat'a "Boğa moğa dinlemem atarım tekmeyi" dedikten sonra "P.şt" deyince ortalık iyice gerildi.  Ödül oyununda tartışmada edilen küfür sonrası Acun Ilıcalı tarafından uyarı geldi.

Sema, Şahika'ya Ne Küfür Etti? 

Sabriye'nin Serhat Akın'a ettiği küfüre tepki gösteren Sema'ya da laf etmeye başladı. Daha önce Sema'nın Şahika'ya küfür ettiğini dile getiren Sabriye, bu kez de Sema'nın üzerine yürüdü. Survivor izleyicilerinin aklına "Sema, Şahika'ya ne küfür etti?" sorusu geldi. Edinilen bilgiye göre ve kesin olmamakla birlikte "S.rtük" dediği ifade ediliyor.

Survivor 56. Bölüm Fragmanı (3 Nisan 2017)

 

survivor sabriye serhat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor