Survivor 51. Bölüm'de Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu

Dün akşam (29 Mart) yayınlanan olan 51. bölümünde Survivor'da eleme heyecanı yaşandı. Gönüllüler adasından çıkan adaylardan Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut'tan biri Survivor'a dün gece veda etti. Survivor'dan elenen isim kim oldu? Detaylar haberimizde..

Survivor 51. Bölüm'de Adaya Veda Eden İsim Belli Oldu

Survivor'ın bu akşam (29 Mart 2017) yayınlanacak olan 51. bölümünde, 'Survivor'dan kim gitti?' sorusu cevap bulacak ve adaya veda edecek isim belli olacak. Her iki dokunulmazlığı da kaybedip potaya 4 isim sokan gönüllüler takımından Berna, Erdi, Gökhan ve Bulut'tan biri bu akşam Survivor adasına veda edecek. Daha önce de eleme potasına giren ancak rakiplerinden daha fazla oy alıp adada kalmayı başaran Erdi'nin elenme ihtimali düşük görürülken, son günlerde Erdi ile yakınlaşan ve Erdi'yi sevenlerden de oy alabileceği tahmin edilen Berna'nın da adaya veda etmesi diğer adaylara göre düşük ihtimal gözüküyor.

Eleme potasındaki isimlerden bu hafta için en zayıf olan isim Bulut olarak görülüyor. Bu akşam da adaya sonradan katılıp oyunlarda iyi bir performans gösteremeyen Bulut'un gitmesi Survivor izleyenleri tarafından pek sürpriz olarak görülmeyecek.

Yukarıda da tahmin ettiğimiz gibi bu hafta Survivor'dan elenen isim Bulut oldu.

SURVIVOR'DA ÜNLÜLER ADASI YİNE KARIŞIYOR

Ünlüler adasında yarışmacı sayısı her ne kadar azalsa da özellikle Şahika'nın içerisinde bulunduğu tartışmalar bir türlü bitmek bilmiyor. Yarışmalarda istenilen performansı ortaya koyamadığından, şu an adada bulunan İlhan Mansız, Sema Apak ve Furkan'ın hedefinde olan Şahika yine adada okların hedefinde kalıyor.

GÖNÜLLÜLER TAKIMINDA TUĞÇE ÇILDIRIYOR

Yeni bölümün tanıtın videosunda gönüllüler takımında bulunan Tuğçe'nin sinirli halleri de görülüyor. Bireysel dokunulmazlık ödülünü alarak 2 hafta dokunulmaz olan ve birleşme partisine katılmaya hak kazanan Tuğçe'nin, adada arasının en kötü olduğu yarışmacı Berna'ya karşı tavrı olduğu tahmin ediliyor.

 

survivor sema apak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor