Binlerce Müşteri Mağdur Oldu | Akbank'taki Sorun Ne Zaman Giderilecek?

Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Akbank'ta bugün sabah saatlerinde başlayan sorun hala devam ediyor. ATM'ler ve POS makineleri çalışmıyor, mobil cihaz uygulaması ve internet bankacılığına giriş yapılamıyor. Bu sebeple işlem yapmak isteyen binlerce kişi mağdur durumda kaldı.

Binlerce Müşteri Mağdur Oldu | Akbank'taki Sorun Ne Zaman Giderilecek?

Geçtiğimiz günlerde grev yapılacağı duyurulan ancak hükümet kararı ile 60 gün ertelenen Akbank'ta, sabah saatlerinde başlayan sorun hala devam ediyor. ATM'lerin ve POS cihazlarının çalışmadığı, internet sitesinin ve mobil cihaz uygulamasına giriş yapılamadığı belirtilirken, geniş çaplı bir sorun olduğu dile getirildi. 

Akbank yetkilileri tarafından sorun ile ilgili yapılan açıklamada,"Teknik sebepler ile banka içi sistemlerimizde geçici kesintiler yaşanmaktadır. Konu ile ilgili ekiplerimiz çalışmakta olup, en kısa zamanda hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam edecektir" denildi.

Akbank'ta Yaşanan Sorun Ne Zaman Giderilecek?

Sabah satlerinden bu yana yaşanan problemin teknik bir sıkıntıdan meydana geldiği ve tüm teknik çalılşanların sorun ile ilgilendiği dile getirilirken, en kısa sürede banka işlemlerinin tekrar açılacağı tahmin ediliyor.

akbank
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor