Meryem Uzerli, Arabistan'da Kuralları Çiğnedi | Yeni Akit'ten Seviyesiz Başlık

Bir kozmetik firmasının reklamı için Suudi Arabistan'a giden güzel oyuncu Meryem Uzerli, erkeklerin bulunduğu bir ortamda başını açınca olanlar oldu. Arabistan yasalarına göre Uzerli'ye kırbaç cezası gelebilir. Yeni Akit gazetesi ise resmi internet sitesinde aynı haberi "Arabistan'da 'Türk kaşarı'na kırbaç cezası'" manşeti ile verdi.

Meryem Uzerli, Arabistan'da Kuralları Çiğnedi | Yeni Akit'ten Seviyesiz Başlık

"Öyle Bir Geçer Zamanki" ve "Muhteşem Yüzyıl" dizilerinin güzel oyuncu Meryem Uzerli, bir kozmetik firmasının reklamı için geçtiğimiz günlerde Suudi Arabistan'a gitti. Sürekli başı kapalı olarak dolaşan Uzerli, bir hayranı ile selfie çekerken başını açması olay oldu.

Arabistan yasalarına göre erkeklerin bulunduğu bir ortamda, bir kadının başını açması yasalara aykırı bir durum ve bu suçun cezası kırbaçlanmaktır. Ancak Türk oyuncuya böyle bir ceza verilmesi pek düşünülmese de bir yaptırım uygulanması bekleniyor.

 

Yeni Akit'ten İğrenç Manşet

Bu haberi Yeni Akit gazetisi resmi internet sitesinde "Arabistan'da 'Türk kaşarı'na kırbaç cezası'" manşeti ile verdi. Ayrıca haberin içeriğinde Uzerli'nin özel hayatı ile ilgili açıklamalara yer verdi ve "M.Uzerli, sevgilisi Can Ateş ile evlilik dışı beraberliği sonrası kız çocuğu sahibi olduktan sonra Arap sosyal medyasında 'Türk kaşarı' olarak adlandırıldı" denilen haberde "Daha önce Arapların 'seni görmek için sabırsızlanıyoruz' yorumları ile beklediği Uzerli için şimdiki Arabistan ziyaretinde ise 'Türk kaşarı yine bir buçuk milyon dolarlık ev almaya mı geldi' yorumları yapıldı" ifadeleri kullanıldı.

meryem uzerli yeni akit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor