Devran Çağlar Öldü Mü, Ölmedi Mi?

Sanatçı Onur Akay, 80'li yılların fantezi türündeki müziği ile popüler olan Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği şeklinde tweet atmıştı. Ancak bu haberin yalan olduğu ortaya çıktı. Çağlar'ın menajeri çıkan haberi yalanladı. Çıkan haberler sonrasında insanlar "Devran Çağlar öldü mü, ölmedi mi?" sorusunu sormaya başladı.

Devran Çağlar Öldü Mü, Ölmedi Mi?

Geçtiğimiz günlerde 80'li yılların popüler sanatçısı Devran Çağlar'ın hayatını kaybettiği haberi yapıldı. Bu acı haberi, Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay kendi Twitter hesabından, “Sanatçı arkadaşım Devran Çağlar, yıllardır yaşadığı Almanya'da kalp krizi geçirdi ve kaldırıldığı hastanede vefat etti. Nur içinde yatsın.” notu iele bu acı haberi paylaştı.

 

Çağlar'ın Menajeri Haberi Yalanladı

Ancak Devran Çağlar'ın menajeri basında çıkan bu haberleri yalanladı ve ünlü şarkıcının hayatta olduğunu söyledi. Bunun üzerine haberi basına duyuran Onur Akay Twitter hesabının çalındığını ve atılan tweetin kendisi tarafından yazılmadığını belirtti. Akay,Instgram hesabı üzerinden" İkinci kez Twitter hesabım hacklendi.. Neden böyle bir terbiyesizlik yapıldığını bilemiyorum, lütfen şu süreçte Twitter hesabımdan yapılan paylaşımlara itibar etmeyiniz... Yasal süreç avukatım aracılığıyla başlayacak. Değerli sanatçı arkadaşım Devran Çağlar'ı öldürmüşler. Ömrü uzadı diyelim ama ben hep saygıyla sanatçılarımızın sevenlerine bu haberleri ulaştırdım. Ölüm üzerinden bunu yapanlarla mahkemede görüşeceğiz..." dedi.

onur akay devran çağlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor