Serhat Akın'ın Sağlık Durumu Nasıl? | Survivor'a Geri Dönecek Mi?

Survivor'ın geçtiğimiz bölümünün sonunda Serhat Akın'ın hastaneye kaldırıldığı görüntüler ekranlara yansıdı ancak ünlü futbolcunun sağlık durumu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Survivor hayranları "Serhat Akın'ın sağlık durumu nasıl? Adaya ne zaman geri dönecek?" sorularını cevaplarını merak ediyor.

Serhat Akın'ın Sağlık Durumu Nasıl? | Survivor'a Geri Dönecek Mi?

Bir dönem Fenerbahçe forması giymiş olan ünlü futbolcu Serhat Akın, Survivor'da ikinci kez sakatlandı.Daha önce arka adelesinde yırtık olduğu belirtilen Akın bu sefer de mide ağrısı sebebiyle hasteneye kaldırldı. 

Bir önceki bölümün son sahnesinde Serhat Akın'ın hastanede muayene edilirken ve laç verilirken çekilen görüntüleri yayınlandı ancak o günden sonra Acun Ilıcalı,  Serhat Akın ile ilgili bilgi paylaşmadı.  Survivor'ın Twitter ve Instagram hesaplarında, Survivor ve Serhat Akın hayranları "Serhat Akın neden yok?" gibi birçok soru sormaya başladı.

Serhat Akın, ünlüler takımının kayebettiği dokunulmazlık oyunları sonrası eleme gecesinde ve dün yayınlanan ödül oyununda yer almayışı, insanları daha da meraklandırdı. 

Spor hayatı boyunca sayısız kez sakatlanmış ve rahatsızlanmış olan Serhat Akın'ın Survivor adasına en kısa sürede geri döneceği düşünülüyor.

Benzer Durum Ahmet Dursun'da Yaşanmıştı

Eğer ünlü futbolcunun rahatsızlığı ciddi ve yarışamayacak boyutta ise, bundan sonra oynanacak dokunulmazlık oyunlarının 2'sini birden ünlüler takımının kaybetmesi halinde yani ünlüler takımından bir yarışmacının gitmesi kesinleştiğinde, takım oylamaya çıkmadan Serhat Akın'ın elenmesi olasılıklar arasında. Daha önce yayınlanan Survivor'lar da buna benzer durum Ahmet Dursun'un başına gelmişt ve o hafta adadan elenen isim Ahmet Dursun olmuştu..

Acun Ilıcalı'nın kısa süre içinde Serhat Akın'ın sağlık durumu hakkında ve yarışmaya devam edebilecek mi sorusunun cevabını vermesi bekleniyor. 

serhat akın survivor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor