Netflix Yapımı Spectral Filmiyle İlgili Şok İddia | Düşman, Erdoğan'a Benzetildi

ABD ve Avrupa'ya internet üzerinden film veya dizi izleme olanağı sağlayan Netflix'in yapımcılığını üstlendiği Spectral filmi ile ilginç bir iddia ortaya atıldı. Filmde savaşılan düşman figürünün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edildi.

Netflix Yapımı Spectral Filmiyle İlgili Şok İddia | Düşman, Erdoğan'a Benzetildi

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Pelin Çift'in yaptığı "Gündem Ötesi" programında çarpıcı bir iddia atıldı. Netflix'in yapımcılığını üstendlği Spectral filminde savaşılan düşmanın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edilen bir figür olması dikkatlerden kaçmadı. 

Filmin 96 dakikasında görünmeyen düşman ile ABD askerinin karşı karşıya geldiği sahnede, düşman figürünün Cumhurbaşkanı Erdoğan'a benzediği iddia edildi. 

Spectral Filminin Konusu

Filmde bir grup ABD askeri, terkedilmiş bir bölgede görülmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu görülmeyen düşmanlar, bazı askerler tarafından mistik güçler olduğuna inanılıyor ve savaşmaktan kaçınıyorlar. Sadece özel aletler ile görülebilen düşmanları yok etmek için elektromanyetik silahlar kullanılıyor. Ancak bu ruha benzer düşmanların, bilimadamları tarafından üretilen bir ordu olduğu anlaşılıyor. 

 

 

 

spectral erdoğan netflix
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor