CHP'li Eren Erdem: 'Biz 15 senedir gizli olarak iktidardayız'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eski şoförü olan AKP'li milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'nın CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Biz daha bir araba yapamadık Kılıçdaroğlu. Daha bir araba yapamadık. Utanmıyor muyuz?" sözleri üzerine CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem'den yanıt geldi. Erdem, sosyal medya üzerinden paylaştığı video ile "15 yıldır bizim iktidarda olduğumuz gerçeğini ifşa ettiği için kendisini kınıyorum" dedi.

CHP'li Eren Erdem: 'Biz 15 senedir gizli olarak iktidardayız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geçmiş günlerde şoförlüğünü yapan ve 2015 yılında AKP'den milletvekili seçilen Ahmet Hamdi Çamlı katıldığı bir programda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi.

Çamlı konuşmasında "Almanya otomobil yapmayı geçmiş, koltuk ısıtmanın yanında soğutmasını yapmış. Uzaktan farları yanık araba görünce kısa farlara geçen araba yapmış. Biz daha bir araba yapamadık. Kılıçdaroğlu daha bir araba yapamadık. Utanmıyor muyuz?" demesi üzerine CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem Twitter üzerinden cevap verdi. Erdem, sosyal medya üzerinden paylaştığı videoda "15 yıldır bizim iktidarda olduğumuz gerçeğini ifşa ettiği için kendisini kınıyorum" dedi.

 

 

 

Yeliz İddiası 

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı hakkında Ocak ayında TBMM'de yapılan yeni anayasa görüşmelerinde sahte "Yeliz Adaley" ismiyle sosyal medyadan canlı yayın yaptığı iddia edilmişti. 

 

ahmet hamdi çamdlı eren erdem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor