Begüm Öner: '4 Kez Yatağa Çağırdım' | Eşinden İntikamını Böyle Aldı

Ceyhun Fersoy ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Seksenler' dizisinde tanışan ve arkadaşlıklarını 2015 yılında evlilik yoluna taşıyan güzel oyuncu Begüm Öner, eşinden aldığı intikamı kendi Instagram hesabından paylaştı. Öner, '4 kez yatağa çağırdım ama gelmedi' dediği video, binlerce kez izlenidi.

Begüm Öner: '4 Kez Yatağa Çağırdım' | Eşinden İntikamını Böyle Aldı

TRT 1 ekranlarında yayınlanan "Seksenler" dizisinde tanışan ve 2015 yılında evlenen Begüm Öner ve Ceyhun Fersoy çiftinin videosu sosyal  medyaya bomba gibi düştü. Begüm Öner'in kendi Instagram hesanında paylaştığı videoda, "Gece saat 01:23. En son 'Uyuyayalım' dediğimde, '10 dakika sonra geliyorum hayatım' demişti. 4 kez daha seslendim ama Ceyhun gelmedi. Neymiş efendim maç yapıyormuş, şampiyon olacakmış" dediği ve eşi Ceyhun'dan intikam aldı.

Begüm Öner videoyu 'Al Sana Gol' notuyla paylaştı ve binlerce kez izlenip, yorum aldı.  

İşte Begüm Öner'in Eşi Ceyhun Fersoy'dan Aldığı İntikam Videosu

 

 

Begüm Öner Kimdir?

1989 yılında Almanya'da doğan Begüm Öner, 1992 yılında iki buçuk yaşındayken Türkiye’ye döndü. İstanbul’da 10 yaşında bir ajansa yazıldı ve şöhret olmaya başladı. Reklam filmleri ve dizilerde oynadı. İlk kez 11 yaşında bir çikolata reklamında oynadı. Televizyon ve dizi oyunculuğu kursuna gitti. İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümünden mezun oldu. TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Seksenler” dizisinde pastacı Sami beyin kızı Elvan karakterini canlandırmaktadır.

begüm öner ceyhun fersoy instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor