Survivor'da Ünlüler Takımından Kim Elendi ?(21 Mart 2017)

Survivor'un bu akşam yayınlanacak olan (21 Mart) 44. bölümünde, bu zaman kadar yan yana duran Adem ile Sabriye birbirine girdi. Tanıtım videosunda Adem'in Sabriye'ye "Nankör" diye bağırdığı görülüyor. "Survivor'dan Kim Elendi?" sorusu da bu akşam cevaplanıyor.

Survivor'da Ünlüler Takımından Kim Elendi ?(21 Mart 2017)

Survivor'ın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde büyük bir şok yaşanıyor. Bu zamana kadar yan yana duran, diğer yarışmacılara karşı birbirlerini koruyan ve kendilerine büyük bir hayran kitlesi oluşturan Adem ile Sabriye'nin kavga ettiği görülüyor. Yeni bölümün fragmanında Adem'in Sabriye'ye "Senin için tüm herkesi karşıma aldım. Nankör" dediği ve Sabriye'nin de buna karşılık olarak, elindeki termosu fırlattığı görülüyor. Ancak Adem ile Sabriye daha sonra kendi aralarında konuşarak bu gerilimi azalttı ve yeniden eski hallerine döndüler.

Survivor 2017'den Kim Elendi?

Bu hafta adaya veda eden isim, iki dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından oldu. Bu akşam (21 Mart) yayınlanan bölümde gitme adayı olan Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan arasında yapılan olan halk oylaması sonucunda en az oyu alan Sedat, Survivor'dan elenen isim oldu.

Survivor 44. Bölüm Fragmanı (21 Mart)

survivor sabriye adem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor