Tayfun Talipoğlu Hayatını Kaybetti | Ölüm Nedenini Oğlu Açıkladı

Haber muhabirliği yapan ve "Bam Teli" programı ile milyonlara erişen Tayfun Talipoğlu, dün gece saatlerinde hayatını kaybetti. Talipoğlu'nun oğlu, babasının 3 kez kalp krizi geçirdiği ve bu sefer dayanamadığını açıkladı.

Tayfun Talipoğlu Hayatını Kaybetti | Ölüm Nedenini Oğlu Açıkladı

Yıllarca haber muhabiriliği yapan ve NTV'de "Bam Teli" programının sunuculuğunu üstlenen usta gazeteci 55 yaşındaki Tayfun Talipoğlu, dün İzmir'de gittiği arkadaşının evinde fenalaştığı. Ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Talipoğlu, yapılan tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. 

"Bu sefer bünyesi dayanmadı"

Tayfun Talipoğlu'nun oğlu Candaş Talipoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Bu geçirdiği üçüncü kalp kriziydi. Daha önce de bu tarz rahatsızlığı olmuştu. Stand takılmıştı. Herhalde yakın aralıklarla üst üste gelince bu sefer bünyesi dayanamadı. Arkadaşlar müdahalede bulunmuş 45 dakika ama olmadı. Babam toplumda her kesimin kendine yakın hissettiği bir gazeteciydi. Yol hikaye kitabını yeni çıkarmıştı, çok istiyordu. Bu hafta içinde ya da hafta sonu için albüm çıkarmak istiyordu. Kendisinin görmesi kısmet olmadı. İnşallah bıraktığı yerden biz devam edeceğiz. Sevenlerini kitabı ve albümü ile buluşturacağız" dedi.

Tayfun Talipoğlu’nun cenazesinin saat 14.00 uçağı ile Ankara’ya götürüleceği ve Ankara'da defnedileceği belirtildi. 

tayfun talipoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nereden Akım Oldu Dediğimiz
Nereden Akım Oldu Dediğimiz "Falling Stars"
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor
Ajda Pekkan Paylaşımı Şaşkınlık Yarattı | Herkes Nerede Olduğunu Soruyor