Survivor'da Ünlüler Yine Dokunulmazlığı Kaybetti | Kimler Gitme Adayı Oldu?

Survivor'da uzun zamandır üst üste bu kadar dokunulmazlık oyunu kaybedilmemişti. 5 dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı, bugün 6 dokunulmazlık oyunu için sahaya çıktı ancak yine şeytanın bacağını kıramadılar. 6. kez dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında kimlerin ismi yazıldı?

Survivor'da Ünlüler Yine Dokunulmazlığı Kaybetti | Kimler Gitme Adayı Oldu?

Survivor'un bu akşam yayınlanan bölümünde, yine bir dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Üst üste 5 kez dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı, 6 dokunulmazlık oyununu kazanmak için sahaya çıktı ancak yine ağır bir yenilgi aldı. İlk turu 5 - 2 ve ikinci turu ise 5 - 1 yenilen ünlüler takımı yine stres dolu bir ada konseyine gittiler. 

Bu Hafta Survivor 2017'de Kimler Gitme Adayı?

18 Mart'ta yayınlanan bölümünde dokunulmazlık oyununun ilk ayağını kaybeden ünlüler takımında, performansı bir türlü artmayan ve sürekli takım arkadaşlarıyla sorun yaşayan Şahika Ercümen ismi çıkan ilk yarışmacı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Adem Kılıççı ise Sedat'ı söyledi. Bugün yayınlanan bölümünde ise ada konseyinde Sema'nın yokluğunda kendisine daha çok iş düşen ancak performansı kötüye giden Pınar'ın ismi yazıldı. Bireysel dokunulmazlığı ise bu hafta ilk kez Sabriye kazandı ve o da Furkan'ın ismini söyledi. 

Survivor'da potaya giren Şahika, Sedat, Pınar ve Furkan arasından adadan kimin gittiği sonraki bölümde açıklanacak. 

survivor 20 mart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi