Aziz Yıldırım İle Fikret Orman Arasında Köşe Kapmaca

Futbol Zirvesi'nde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve futbol kulübü başkanları beraber fotoğraf çekimi sırasında Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile aynı kareye girmek istemeyen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, köşe kapmaca oynadı. TFF Başkanı Demirören'in çağrısına rağmen Aziz Yıldırım fotoğraf çekiminde yer almadı.

Aziz Yıldırım İle Fikret Orman Arasında Köşe Kapmaca

Futbol Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte fotoğraf çektirmek için sahneye çıkan kulüp başkanları arasında bir çekilme yaşandı. Fotoğraf çekimi sırasında her kulüp başkanının Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yakın durmak istemesi dikkat çekti. Ancak diğer dikkat çeken bir nokta ise Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile aynı kareye girmek istememesiydi. 

Aziz Yıldırım, Demirören'in Çağrısına Gitmedi

Bu arada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Erdoğan'ın isteğiyle el sıkışıp kucaklaştı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ı da çağırıp resim çektirmek isteği ise Aziz Yıldırım'a takıldı. Yıldırım, Orman ile yanyana gelmedi ve aynı kareye girmedi.

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kulüp başkanlarıyla sahnede yer aldığı sırada Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yanına çağırdı. İki başkan Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.

Fotoğraf çekimi sırasında Yıldırım’ın koluna giren Erdoğan’ın başkanlarla bir süre sohbet ettiği görüldü.

Fotoğrafta, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve İtalyan futbolcu Christian Vieri de yer aldı.

 

aziz yıldırım fikret orman futbol zirvesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları