O Ses Türkiye 2017 Şampiyonu Kim Oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanan, Hadise, Murat Boz, Athena Gökhan ve Hakan ile Sibel Can'ın juri üyesi olduğu yarışma programı O Ses Türkiye'nin şampiyonu dün gece belli oldu. Final gecesinde Resul Aydemir ve Dodan Özer son ikiye kaldı. Peki O Ses Türkiye'nin şampiyonu kim oldu?

O Ses Türkiye 2017 Şampiyonu Kim Oldu?

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği, Sibel Can, Hadise, Murat Boz ve Athena Gökhan ile Hakan'ın juri üyeleri olduğu 'O Ses Türkiye'nin finali dün gece yapıldı. Canlı yayınlanan muhteşem gecede 6 yarışmacı şampiyon olma şansı yakaladı. Bu 6 yarışmacı Cihangir Moralı (Hadise’nin takımı), Resul Aydemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı), Dodan Özer (Hadise’nin takımı), Keremhan Özdemir (Gökhan ve Hakan’ın takımı),  Taylan Bayri (Hadise’nin takımı) ve Burhan Çatılı (Sibel Can’ın takımı) şampiyon olmak için kıyasıya yarıştı. 

 

O Ses Türkiye 2017'nin Şampiyonu Kim Oldu?

Birbirinden güzel seslere sahip olan 6 yarışmacı içerisinden, Resul Aydemir ve Dodan Özer finale kalan 2 kişi oldu. Yapılan halk oylaması sonucunda Dodan Özer birinci geldi ve hem kendisini hem de Hadise'yi O Ses Türkiye 2017'nin şampiyonu yaptı. 

Yarışmayı kazanan Doden Özer, "Çok mutluyum. Gerçek bir şey söyleyeceğim. Bunu hissediyordum ama Hadise'ye hiç söylemedim. Sağolsunlar. Tarık abiye ve Acun beye tüm Türkiye'ye teşekkür ediyorum." derken, Hadise ise "Her şeyden önce Dodan'a oy yollayan herkese çok teşekkür ediyorum. Tarık Sezer orkestrası sizler müthişsiniz. Vokal koçumuz Banu olmasaydı bambaşka olurdu her şey." ifadelerini kullandı.

 

o ses türkiye hadise
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi