Servisçilerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün İstanbul Bağcılar'da Türkiye Esnaf Buluşması'nda konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan salona girdiği anda “Dik dur eğilme taksiciler - servisçiler seninle” sloganlarıyla karşılandı. Ancak Erdoğan'ın konuşmasının devamında "Ben size plaka sözü vermedim" demesi üzerine servis şoförleri tarafından tepki gördü.

Servisçilerden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Büyük Tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Bağcılar'da düzenlenen Türkiye Esnaf Buluşması’nda konuşma yaptı. Erdoğan salona girdiği anda  “Dik dur eğilme taksiciler - servisçiler seninle” sloganlarının karşılandı. Servisçi esnafının isteklerinin bulunduğu bir mektup aldığını ve bu mektupu İBB Başkanı Kadir Topbaş'a verdiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kendileri de arkadaşlarımızla görüşmelerini yapmak suretiyle bunu bir yere inşallah bağlayacaklar” dedi.

Salonu Terkettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında "Dürüst olacağız, ben size plaka tahdidi sözü vermedim" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bakın burada başkanlar yanımda onlarla da konuştum. Eğer ben size plaka tahdidi sözü verdiysem, o günün konuşmaları, her şey ortada gelin ben bunun arkasında dururum. Böyle bir sözüm yok" ifadelerini kullanmasının ardından bazı servisçilerin salonu terkettiği görüldü. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan Söz Vermiş miydi?

25 Mayıs 2015 tarihinde Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da esnaflara hitap etmiş ve o salonda servis şoförlerinin "Verin plakayı, bırakalım sigarayı" yazan pankartı görmesinin üzerine, ''Sigarayı bırakmaya var mısınız? Sizden bu konuda bu sözü aldıktan sonra ben şimdi büyükşehir belediye başkanıma diyorum ki hadi bakalım bununla ilgili olarak adımı siz atacaksınız'' dedi.

 

recep tayyip erdoğan esnaf
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi