Emma Watson'da iCloud Kurbanı Oldu

İsmini Harry Potter filmleri ile duyuran güzel oyuncu Emma Watson, iCloud'un son kurbanı oldu.Güzel oyuncunun çıplaklık içermeyen ve sette çekilmiş olan birkaç fotoğrafı çalındı. Ancak bu durum Jillian Murray, Amanda Seyfried ve Analeigh Tipton için geçerli değil.

Emma Watson'da iCloud Kurbanı Oldu

2014 yılında meydana gelen skandalda, bir çok ismin özel fotoğraf ve videoların iCloud hesaplarından çalınmıştı. iCloud'un son kurbanları bu kez Emma Watson, Amanda Seyfried gibi isimler oldu. İki güzel oyuncunun şahsi fotoğrafları ve videoları çalındı. 

Ancak çalınan fotoğraflarda çıplaklık veya +18 gerektirebilecek bir durum yok. Güzel oyuncu Emma Watson'un film setinde çekilmiş bir kaç fotoğrafı bulunuyor. Emma Watson daha önce konuşmalarından dolayı hacker'lar tarafından tehdit edilmişti. Watson, ise herhangi bir yerde çıplak fotoğrafının bulunmadığı ve bu tehditlerin asılsız olduğunu dile getirmişti. 

 

 

Acak bu durum Jillian Murray, Amanda Seyfried ve Analeigh Tipton için geçerli değil. Güzel oyuncular 2014'te yaşanan skandaldan bir ders almamış olacak ki çıplak fotoğrafları sızmaya başladı.

 

emma watson amanda seyfried
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi