Ünlü Oryantal Asena'ya Şok 'Sevgilisi Evli Çıktı'

Ünlü oryantal Asena konuk katıldığı bir programda, "3 yıldır bir boksörle beraberim. Aslan parçası" dediği sevgilisi ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Asena'nın boksör sevgilisi Hasan Dere olduğu öğrenildi. Ancak şok gelişme bundan sonra yaşandı.

Ünlü Oryantal Asena'ya Şok 'Sevgilisi Evli Çıktı'

Ünlü oryantal Asena konuk olarak katıldığı bir programda "3 yıldır bir boksörle birlikteyim. Aslan parçası" dediği sevgilisinin Hasan Dere olduğu anlaşıldı. Sevgilisi Hasan Dere hakkında öğrenilen gerçekler Asena'yı şok etti. 

Asena'nın sevgilisi Hasan Dere'nin evli olduğu öğrenildi. Ayrıca Asena ile birlikte olmaya başladıkları ilk zamanlarda, Hasan Dere'nin şarkıcı Deniz Gençay ile beraber olduğu iddia edildi. 

Canlı yayına bağlanan Deniz Gençay gözyaşları içinde, "Asena 5 yıl beraber olduğum Hasan'ı elimden aldı. İkisini Semiha Yankı tanıştırdı. Hasan beni ve çevremi kullandı, restoranı benim sayemde büyüttü" dedi. 

Semiha Yankı ise, Asena'yı ve Hasan Dere'yi kendisinin tanıştırdığını ancak Deniz Gençay ayrıldıktan 4 ay sonra olduğunu dile getirdi.

 

asena hasan dere deniz gençay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi