Survivor'da Ünlüler Takımından Kim Elendi? (14 Mart 2017)

Survivor'un bu akşam yayınlanacak olan bölümünde, ünlüler takımından adaya bir kişi veda etti. İki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı Fatih Hürkan, Adem Kılıççı, Pınar ve Şahika adadan gitme adayları oldular. 14 Mart'ta yayınlanan Survivor 40. bölümünde ünlüler takımından kim elendi?

Survivor'da Ünlüler Takımından Kim Elendi?  (14 Mart 2017)

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam adaya bir isim veda edecek. Açlıkla, ada psikolojisiyle aynı zamanda da takım arkadaşlarıyla yaşadıkları gerginlikleri aşmaya çalışan yarışmacılar için ada şartları gün geçtikçe zorlaşıyor. Yaşamaya çalışmanın yanında yemek kazanmak için ve adadan gitmemek için oyunlara çıkan yarışmacılar bu arada da kavga etmeye zaman bulabiliyor. 

Survivor'dan Kim Elendi? (14 Mart)

Geçtiğimiz iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımından bu hafta 4 isim çıktı. Performansını bir türlü oyunlara yansıtamayan Şahika Ercümen, adadan gitmek için ilk aday olmuştu. İlk dokunulmazlık oyunu sonrası Sedat'ın bireysel dokunulmazlığı kazanmasıyla, aralarında soğuk savaş bulunan Adem Kılıççı ikinci gitme adayı oldu. 

İkinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı, 2 kişinin daha ismini çıkarmak zorunda kaldı. Şahika ile benzer durumda olan Fatih Hürkan, İlhan Mansız'la ettiği kavga sonrası tüm okları üzerine çekmiş oldu ve diğer konseyde ismi çıkan 3. yarışmacı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İlhan Mansız ise Sabriye'nin performansı arttırmasını görmezden gelemedi ve Sema'nın yokluğunda daha çok performans göstermesini istediği ancak düşüşte olması sebebiyle Pınar'ın ismini verdi. 

Pazar günü yapılan halk oylamasına giren 4 kişi arasında en az oyu alan Fatih Hürkan adaya veda etti. 

 

survivor 14 mart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Geç Keşfedilmiş Güzellik 'Doğu Ekspresi' | 2020 Doğu Ekspresi Bilet Fiyatları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları