Müge Anlı'da Şok Olay | 'Hayatını Kaybeden Kadın, Erkek Çıktı'

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında eşine az rastlanacak bir olay yaşanadı. Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden hemşirelik yapan Şükran Aktaş, 8 Mart'ta hayatını kaybetti. Şüpheli bulunan ölümü sebebiyle adli tıp inceleme yaptı ve şok gerçek ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Aktaş'ın erkek olduğu tespit edildi. Kız çocuğu durumu duyunca sinir krizi geçirdi.

Müge Anlı'da Şok Olay | 'Hayatını Kaybeden Kadın, Erkek Çıktı'

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında, dünyada eşine az rastlanır bir olay yaşandı. 8 Mart tarihinde Kumburgaz'da ikamet eden Şükran Aktaş, fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen, Şükran Aktaş hayatını kaybetti. Hastane doktorları Aktaş'ın neden hayatını kaybettiğini anlamak için inceleme başlattı ve şok gerçek ortaya çıktı. Cansız beden üzerinde inceleme yapan Adli Tıp, Şükran Aktaş'ın erkek olduğunu tespit etti. 

Bu haber Aktaş'ın ailesine haber verilmesi ile büyük bir şaşkınlık ve sinir krizi yaşandı. Aktaş'ın eşi “Nasıl olur, benim eşim kadın, üstelik benden bebek dünyaya getirdi” dedi.

Yıllarca Başkasının Nüfus Cüzdanı İle Yaşamış?

Ortaya çıkan bu şok gerçek sonrası koca, "Eşim yıllarca Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde hemşire olarak çalıştı. Benden hamile kaldığını söylemişti. Bebeğimiz dünyaya geldi. Olanlara inanamıyorum” dedi. 22 yaşındaki genç kız ise bunalıma girdi ve gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmeye çalıştı. 

Yapılan incelemeler sonrası hayatını kaybeden Şükran Aktaş ismiyle yaşayan kişinin aslında Nail Ç., olduğu ve gerçek Şükran Aktaş'ın yıllar önce kaybettiği nüfus cüzdanını kullanarak yaşadığı anlaşıldı. Gerçek Şükran Aktaş polis merkezine çağrıldı ve ifadesi alındı. Aktaş “Yıllar önce nüfus cüzdanımı kaybetmiştim. Beni polis merkezine çağırdılar. Ölü göründüğümü söylediler. Ben hayattayım. Yıllar önce çalınan nüfus cüzdanımla neler yaşanmış. Ben de şoktayım” dedi.

Nail Ç.'nin Ailesi Konuştu

Nail Ç.’nin ailesi de haberi duyunca şoke oldu. Nail Ç.’nin ağabeyi “Bir gün köye geldi, askere gideceğini söyledi. Evraklarını aldı ve gitti. O günden sonra kendisinden haber alamadık” diye konuştu.

 

 

müge anlı şükran aktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Gece Vakti Sokakta Saldırdı | Saldırılan Kadın Polis Memuru Çıktı
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?
Cem Yılmaz Gösterisinin Biletleri İlk Dakikada Tükendi | Bilet Fiyatları Ne Kadar?