Survivor 38'inci Bölümde İlhan Mansız ve Fatih Hürkan Birbirine Girdi (12 Mart)

Survivor 12 Mart akşamı oynanan dokunulmazlık oyununda Ünlüler Takımı'ndan Fatih Hürkan ile kavga eden İlhan Mansız'ı takım arkadaşları zor tutuyor. İşte Survivor 38. bölümde fragmanı..

Survivor 38'inci Bölümde İlhan Mansız ve Fatih Hürkan Birbirine Girdi (12 Mart)

TV8'in fenomen yarışma programı Survivor'da günler geçtikçe oyunlar daha da zorlanıyor. Acun Ilıcalı'nın da dediği gibi "En'lerin yaşandığı bir Survivor" olması sebebiyle açlık ve kaybedilen oyun sonrası, iki takım da birbirleriyle anlaşmakta zorlanıyor. 

İlk Dokunulmazlık Oyunda Kimler Aday Çıktı?

Survivor'un 11 Mart'ta da oynanan dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı, üst üste  3 kez dokunulmazlık oyununu kaybetti. Sıkıntılı bir konseye giden ünlüler, hafta boyunca performansı düşük olan Şahika'yı aday olarak çıkardı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sedat ise aralarında adeta soğuk savaş olan Adem Kılıççı'nın ismini söyledi ve ilk gitme adayları belli oldu. Bu hafta performansını yükselten ve takımına oyunlar kazandıran Sabriye'nin ismi bu konseyde çıkmadı. 

Survivor 38. Bölümde İlhan Mansız ve Fatih Hürkan Birbirine Girdi (12 Mart)

İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı, ikinci dokunulmazlığı almak için tüm güçlerini ortaya koymaya çalışıyor. Ancak oyun alanında İlhan Mansız ile Fatih Hürkan arasında başlayan tartışma Fatih'in "İlhan bağırıp durma" demesinin ardından bir anda alevlendi. Takım arkadaşları İlhan Mansız'ı durdurmakta zorlandı. 

İlhan Mansız Fatih Hürkan'a Küfür Mü Ediyor?

Tanıtım videosundan anlaşıldığı kadarıyla İlhan Manıs kendisi ile tartışan Fatih Hürkan'a küfür ettiği anlaşılıyor. 

Survivor 38. Bölüm Fragmanı (12 Mart)

 

survivor ilhan mansız fatih hürkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi