Üst Geçitte Hızını Alamayan Otomobil Aşağıya Düştü "1 Kişi Hayatını Kaybetti"

Isparta'da yaşanan olayda, bir otomobil üst geçitten geçtiği sırada hızını alamayıp yolda yürüyen yayalara çarptı. Vatandaşlardan bir tanesi üst geçitten aşağıya düştü ve alt tarafta yoldan geçen bir otomobilin altında kalarak feci şekilde can verdi.

Üst Geçitte Hızını Alamayan Otomobil Aşağıya Düştü

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'nin Doğu ve Batı kampüsünü birbirine bağlayan üst geçitte akıl almaz bir kaza yaşandı. Viraje hızlı giren Nesim Salman yönetimindeki otomobil, üst geçitte yürüyen yaya Veli Bakır'a çarptı. Çarpmanın etkisiyle üst geçitten aşağıya düşen Bakır, yoldan geçen başka bir aracın altında kalarak feci şekilde can verdi. Hayatını kaybeden Veli Bakır'ın üniversitede personel olarak çalıştığı öğrenildi. Ayrıca üst geçitte yürüyen diğer iki kişide olayda yaralandı. Yaralılar yakın bölgedeki hastanelere kaldırıldı. 

Otomobil Üst Geçitten Aşağıya Düştü

Viraja hızlı girmen ve direksiyon hakimiyetini kaybeden Nesim Salman yönetimindeki otomobil, bir süre üst geçitin korkuluklarında kaldıktan sonra aşağıdan bulunan ana yola düştü. O sırada alt taraftan başka bir aracın geçmemesi daha büyük bir faciayı önledi. 

İşte O Feci Kaza Anı (+18)

 

ısparta süleyman demirel üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi