Survivor 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | İlhan Mansız Şov !! (10 Mart)

TV8'de yayılanan Survivor yarışmasının 10 Mart akşamı yayınlanacak olan 36. bölümünde neler yaşanacak? Ödül oyununda İlhan Mansız nefesleri kesti. İşte Survivor 36. bölüm fragmanı.

Survivor 36. Bölüm Fragmanı Yayınlandı | İlhan Mansız Şov !! (10 Mart)

Seyircileri ekran başına kilitleyen, TV8'in reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor'un 36. bölüm fragmanı yayınlandı. 10 Mart Cuma günü ekranlara gelecek olan ödül oyununda yarışmacılar, Survivor'da klasik haline gelen minyatür kale futbol oyunu oynayacaklar. Tabi ki futbol deyince İlhan Mansız ve Serhat Akın muhteşem performanslarını izleyeceğiz. Özellik İlhan Mansız'ın estetik vuruşları tanıtım videosunda yerini aldı.

Survivor'un yayınlanan son fragmanında, son günlerde performansını arttıran Sabriye Şengül'ün yarın yayınlanacak olan ödül oyununda da  yükselişinin devam ettiği düşünülüyor.

Bu Hafta Kim Elenmişti?

2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, Sabriye, Adem, Sedat ve Tarık Mengüç'ü aday olarak çıkardı. Yapılan oylama sonunda 45 yaşındaki ünlü şarkıcı ve herkesin sevdiği bir isim olan Tarık Mengüç adadan ayrıldı. 

Survivor 36. Bölüm Fragmanı (10 Mart)

 

 

survivor fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi