Survivor'da Bu Kez Fatih İle Adem Birbirine Girdi | İşte Bu Akşam Survivor'da Yaşanacaklar

TV8'in reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor'da bu akşam (7 Mart) yayınlanacak olan 35. bölümünde yine bir kavga yaşanıyor. Hemen hemen tüm takımla tartışma yaşayan Adem bu kez de Fatih ile tartışıyor. Adem, takım arkadaşlarını sırtlana benzetiyor. İşte Survivor'da bugün yaşanacak olanlar...

Survivor'da Bu Kez Fatih İle Adem Birbirine Girdi | İşte Bu Akşam Survivor'da Yaşanacaklar

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği TV 8'in fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam (7 Mart) yine bir tartışma yaşanıyor. Sedat, İlhan Mansız, Serhat Akın ve hemen hemen diğer tüm takım arkadaşlarıyla tartışma yaşayan Adem, bu kez de Fatih Hürkan ile tartışıyor. 

Sema ise sembol oyununda bacağından sakatlanıyor. İşte Survivor'ın 35. bölümünde yaşanacak olanlar;

 

Survivor 35. Bölüm (7 Mart)

Survivor'da Adadan Kim Elendi?

Survivor'un bugün yayınlanacak olan bölümünde, 4 kez potaya giren Sabriye yine gitme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sema, hem Furkan'a küfür ettiği gerekçesiyle hem de bazı takım arkadaşlarıyla aldığı ortak karar sonucu Adem'in ismini vermişti.

Öte yandan birçok kez adadan gitme adayı olmasına rağmen adada kalmayı başaran Sabriye'nin, oy potansiyeli daha yüksek olan Adem ile yakın olmasından dolayı Adem hayranlarının da Sabriye'nin adada kalması için oy verdiği tahmin edliyor. Bu sebeple de Sabriye'nin adadan kesin olarak gitmesini isteyen Sema ve Sema'nın grubundaki yarışmacıların, Sabriye'nin karşısına Adem'i çıkardığı düşünülüyor. 

Potaya çıkan Adem, kendisini adadan göndermek isteyenleri potaya davet etti. Bu davet sonrasında Sedat kendisinin potaya sokulmasını istemiş, aynı zamanda Tarık Mengüç'te adada yaşanan huzursuzluk sonucunda gitme adayı olmak için gönüllü olmuştu. "Survivor'da bu hafta adadan kim elendi?" sorusu bu akşam yayınlanacak olan bölümde belli oldu. Adem, Sabriye, Tarık Mengüç ve Sedat'ın gitme adayı olduğu konseyde, en az oyu alan Tarık Mengüç adaya veda eden isim oldu.

 

survivor adem 7 mart
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi