Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çifti Ayrıldı Mı? | İlk Açıklama Geldi

Magazin dünyasının gözde çiftleri arasından gösterilen ve 2015 yılında dünya evine giren Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'dan hayranlarını üzen bir haber geldi. Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti ayrıldı mı?

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur Çifti Ayrıldı Mı? | İlk Açıklama Geldi

2015 yılında dünya evine giren, magazin dünyasının gözde çifti Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur'dan hayranlarını üzecek bir iddia ortaya atıldı. Her evlilikte olduğu gibi ara ara kavga eden ve bu sebeple magazin programlarında yer alan çift, bu kez daha sert bir kavga ettiği ve bunun sonucunda Murat Dalkılıç'ın evi terkettiği iddia edildi. Televizyonda yayınlanan magazin programında çiftin evlerini ayırmasındaki en büyük sebebin kıskançlık olduğu dile getirildi. Öte yandan Murat Dalkılıç'ın evi terketmesinin bir sebebi, Merve Boluğur'un anne olmak istemesinden kaynaklandığı konuşulan iddialar arasında.

İddialara göre Murat Dalkılıç'ın 1 hafta önce evi terkettiği ve otele yerleştiği belirtildi. 

 

Çiftin Menejerinden Açıklama Geldi: "Her şey yolunda"

Çiftin menajeri Mert Siliv yaptığı açıklamayla bu iddiaları yalanladı. Siliv, "Çok mutlular, evliliklerinde hiçbir sorun yok. Hatta daha iki gün önce Fatih Ürek sosyal medya hesabından Merve ve Murat ile fotoğrafını paylaştı. Bu dedikoduları kim nasıl uyduruyor anlamış değiliz. Murat şu an evinde uyuyor daha ulaşamadım. Merve ise dizi setinde. Her şey yolunda." dedi

murat dalkılıç merve boluğur
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi