MHP'li Sinan Oğan Konuşması Sırasında Saldırıya Uğradı

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Bahçeşehir Üniversitesi'nde 'Hayır' konuşması yaptığı sırada kimliği açıklanmayan bir kişi tarafından saldırıya uğradı. Saldırı sırasında bir anda ortalık karıştı.

MHP'li Sinan Oğan Konuşması Sırasında Saldırıya Uğradı

MHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, referandumda 'Hayır' çalışması kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi'nde konuşma yaptı. Oğan, konuşma yaptığı sırada saldırıya uğradı. Bir kişi sahneye çıkarak, kürsüyü devirdi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli lehine slogan atan saldırgan, etkisiz hale getirilerek güvenlik güçlerine teslim edildi.

Saldırı sırasında ortalık bir anda karıştı ancak saldırganın yakalanması ile her şey normale döndü. Olayda herhangi bir yara almayan Oğan, devrilen kürsünün tekrar yerine konmasıyla konuşmasına kaldığı yerden devam etti. 

Oğan, saldırı sonrasında Balgat'a dolaylı gönderme yaparak şunları söyledi: “Bu genç arkadakışımızı kandırıp buraya gönderenler partimize zarar veriyor” dedi. 

 

 

Meral Akşener Yaşanan Olay İlgili Açıklama Yaptı

Yaşananlarla ilgili Meral Akşener twitter hesabından "Sayın Sinan Oğan'a yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Referandumda "evet" diyenlere herşey mübah, "hayır" deme hakkını kullanana saldırı" açıklaması yaptı.
 

 

mhp sinan oğan saldırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi