AKP'li Seçmen Ağlayarak 'Hayır' Diyeceğini Açıkladı

Sokak röportajında 'Bugün referandum olsa kararınız ne olurdu?' sorusu üzerine AKP'li kadın ağlayarak 'Hayır' oyu vereceğini açıklaması sosyal medyada gündem yarattı.

AKP'li Seçmen Ağlayarak 'Hayır' Diyeceğini Açıkladı

İstanbul Times spikeri Müzeyyen Kurt'un gerçekleştirdiği  sokak röportajı sırasında AKP'li olduğunu dile getiren bir kadına 'Bugün referandum olsa kararınız ne olurdu?' sorusu üzerine, ağlayarak 'Hayır' diyeceğini açıklaması sosyal medyada gündem yarattı. AKP'li kadın seçmen neden 'Hayır' diyeceğini şu şekilde anlattı; 

“15 senedir AK Partiliydim, başka hiç kimseye oy vermedim. Bir zamanlar Refah’a oy veriyordum. Refah’tan sonra Tayyip Bey bu tarafa dönünce, biz de onunla döndük bu tarafa. Ama Tayyip Bey bizleri hiç görmedi. Benim çocuğum askeri öğrenciydi, Hava Harp Okulu’nda okuyordu. Komutanları kandırmış, almışlar götürmüşler. Belirli yerlere bırakmışlar.

Sözlerine ağlayarak devam eden kadın,  “‘Hayır’ diyorum. Cumhurbaşkanı’ma ‘hayır’ diyorum. Ben onu çok seviyordum, sevmiyorum artık. Sevmiyorum artık, duysun. Yüzüne de haykıracağım. Ben onu ölümüne seviyordum. Benim yüzüme kimse ‘onu sevmiyorum’ diyemezdi. Ben onu o kadar seviyordum. Sevmiyorum şimdi” diyerek sözlerine son verdi.

 

'Hayır' Diyeceğini Ağlayarak Dile Getiren O Kadın 

akp referandum
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi