Atletico Madrid Forması Giyen Fernando Torres Ölümden Döndü

La Liga'nın 25. haftasında oynana Deportivo de La Coruna - Atletico Madrid maçında, dünyaca ünlü İspanyol forvet Fernando Torres, sert bir şekilde yere düştü ve kafa travması şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Hareketsiz bir şekilde yerde yatan Torres'in sağlık durumu nasıl?

Atletico Madrid Forması Giyen Fernando Torres Ölümden Döndü

La Liga'nın 25. hatasından deplasmanda Deportivo ile karşılaşan Atletico Madrid maçında yürekler ağıza geldi. Karşılaşmanın 23. dakikasında Atletico Madrid forması giyen dünyaca ünlü İspanyol forvet Fernando Torres, rakip takım oyuncusu Bargantinos tarafından sert bir darbe alarak yere yığıldı. Bilinçsizce yere düşen ve hareketsiz duran Torres'e ilk müdahele takım arkadaşları tarafından yapıldı. Ağızını açarak nefes almasını kolaylaştırmaya çalışan arkadaşları, sağlık ekiplerini aceleyle sahaya çağırdı. 

 

 

Sağlık ekipleri, Torres'i ambulansa taşıyarak,  en yakın hastaneye götürdü. İspanyol forvetin, ambulansta bilincinin geldiği ve sağlık durumunun normale döndüğü ancak her ihtimale karşı bir gece müşahede altında tutulduğu belirtildi. 

Torres'in çarpıştığı Deportivo forması giyen Bargantinos, İspanyol yıldızı hastanede ziyeret etti ve "En kısa sürede sahalara geri dönmesini umduğunu" dile getirdi. 

fernando torres atletico madrid
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi