Ünlüler Takımı Karıştı ! Adem Furkan'a Ne Küfür Etti ?

Survivor'un bu akşam (28 Şubat) yayınlanan bölümünde Adem ve Furkan kavga etti. Yaşanan sert tartışma oynanan oyunun önüne geçti. Sonrasında Adem, Furkan'a küfür etti, ortalık bir anda karıştı.

Ünlüler Takımı Karıştı ! Adem Furkan'a Ne Küfür Etti ?

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği Survivor'da bu akşam iletişim ödülü oyunu oynandı. Ünlüler takımı oyuna bir türlü konsantre olmadı ve ilk seti 5-1 gibi farklı bir skorla yenildi. İkinci sette Adem iki oyun almasına rağmen diğer arkadaşları oyunda performans gösteremeyince Gönüllüler Takımı oyunun galibi oldu ve ailelerinden gelen mesajları okudu.

Ancak Adem ile Furkan'ın tartışması oyunun ötesine geçti. Adem, kazandığı oyun sonrası bench'e geldiğinde hiçbir takım arkadaşının kendisini tebrik etmeyişine tepki gösterdi. Bunu üzerine Furkan, Adem'e "Otur yerine" demesinin ardından ortalık bir anda karıştı. Bu söz üzerine sinirlerine hakim olamayan  Adem Furkan'a "Boyundan büyük konuşma" ve tam olarak açıklanmasada "Y..vşak" ya da "G..ten bacak" demesi üzerine, takımda ipler iyice gerildi. Furkan ise bu küfür karşısında daha da yükseldi ve "Senin gibi olimpiyat şampiyonu olmaz olsun" sözlerini sarf etti ve tartışma fiziksel kavgaya dönüşmek üzereyken, araya takım arkadaşları girdi.  

 

adem furkan survivor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ülkü     2017-03-01 Ademi serhat akin,ilhan mansız,çıldırmış sedat hatta tarik bile inanılmaz tahrik ediyor,üstüne aşırı gidip sinirlerini yıpratmaya çalışıyorlar.Amaçlarına da ulaşıyorlar.Küfür etmedi.Küfür ettirildi.Küfür ettirdiler.
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi