Survivor'da Adadan Ayrılan İsim Kim Oldu? (28 Şubat)

TV8'de yayınlanan fenomen yarışma programı Survivor'da bugün adaya bir isim veda etti. Bu hafta adadan gitme adayı olan 4 kişiden 2'si Ünlüler Takımı'ndan 2'si Gönüllüler Takımı'ndan çıktı. 28 Şubat'ta yayınlanan Survivor'da adadan ayrılan isim kim oldu?

Survivor'da Adadan Ayrılan İsim Kim Oldu? (28 Şubat)

Acun Ilıcalı'nın sunucuşuğunu üstlendiği fenomen yarışma programı Survivor'da bu akşam bir kişi adaya veda edecek. İlk dokunulmazlık oyununu son dakikada kaybeden Ünlüler Takımı, ada konseyinde yine Sabriye'nin ismini yazdı. Bireysel dokunulmazlık oyununu iki hafta üstüste kazanan Furkan'da Fatih Hürkan'ın ismini söyleyerek, adadan gitme adayı olmasına sebep oldu.

Bir sonraki dokunulmazlık oyununu bu sefer, final turunda büyük performans gösteren Ünlüler Takımı kazandı. Gönülüler Takımı ada konseyine geldi. Çok farklı isimlerin çıktığı ada konseyinde, son oya kadar kimin aday olduğu belirlenemedi. Son oyda da Sadin ismi çıktı ve ilk aday oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Gökhan'da hem performans hem de kişisel sorunları nedeniyle Erdi'nin ismini verdi ve adadan ayrılma adayı olan son isim belli oldu.

 

28 Şubat'ta Survivor'dan Kim Elendi?

Adadan ayrılma adayı olan Sabriye, Fatih Hürkan, Sadin ve Erdi arasında yapılan oylamada en az oyu alan Sadin, Survivor'a veda eden isim oldu.

survivor sabriye erdi sadin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi