Survivor'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kaybetti? Kimler Gitme Adayı Oldu? (25 Şubat)

TV8 kanalında yayınlanan Survivor yarışma programında bugün dokunulmazlık oyunu oynandı. Heyecanlı ve mücadele dolu geçen dokunulmazlık oyununu hangi takım kaybetti? Kimler gitme adayı oldu?

Survivor'da Dokunulmazlık Oyununu Kim Kaybetti? Kimler Gitme Adayı Oldu? (25 Şubat)

Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği fenomen yarışma programı Survivor'da bugün dokunulmazlık oyunu oynandı. Geçen hafta 2 dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler Takımı'ndan Berna Öztürk gitmiş ve büyük kayıp vermişlerdi. Bugün ise Survivor'un klasik oyunlarından biri oynandı. 

Dokunulmazlık oyununun ilk turunu Adem, İlhan Mansız, Sema ve Pınar'ın büyük katkılarıyla Ünlüler Takımı kazandı. İkinci turda ise Gönüllüler takımı müthiş bir geri dönüş yaptı ve durumu 1 - 1'e getirdi. Final turuna sarkan oyunda bu sefer herkes tek başına yarıştı. Ünlüler iyi başlamasına ve favori gözükmesine rağmen dokunulmazlık oyununu daha çok isteyen taraf Gönüllüler takımı oldu ve final turunda galip gelerek, ilk dokunulmazlığın sahibi oldu.

Kimler Gitme Adayı Oldu?

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, yine stres dolu bir ada konseyine gittiler. Oyunlarda istenilen performansı sağlayamadığı düşünülen, bir türlü konsantre olamayan ve 3 kere potaya giren Sabriye, bu hafta da adadan gitme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Furkan'da yine performansı gerekçe göstererek Fatih Hürkan'ın ismini verdi. 

Yarın oyanancak ikinci dokunulmazlık oyunu ile kaybeden takımdan çıkacak 2 veya daha fazla yarışmacı, Fatih ve Sabriye'nin rakibi olacak.

survivor sabriye dokunulmazlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi