Nihat Doğan'dan 'Sen Kimsin Lan' Dediği Adalet Bakanlığı Müsteşarı'na Özür Mektubu

Bir televizyon programında, FETÖ soruşturması ile ilgili adliyeye giden infaz memurlarının giydikleri şık kıyafetlerine tepki gösteren Nihat Doğan, "alçak gardiyanlar" ifadesini kullanmış bunun üzerine Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek tepki göstermişti. Ancak Nihat Doğan bu seferde Kenan İpek'e 'Sen kimsin.Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni ' ifadeleri kullanmıştı. Ünlü şarkıcıdan o sözlerin açıklaması geldi.

Nihat Doğan'dan 'Sen Kimsin Lan' Dediği Adalet Bakanlığı Müsteşarı'na Özür Mektubu

FETÖ soruşturmasında yargılanan infaz memurlarının adliyeye temiz kıyafetlerle, bakımlı ve şık gelmesini eleştiren Nihat Doğan "alçak gardiyanlar"  ifadesini kullanmış, bunun üzerine Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, ünlü şarkıcıya tepki göstermişti. 

Kenan İpek açıklamsında Müsteşar Kenan İpek yayınladığı mesaj şöyle: "Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir." demiş ve bunun üzerine Nihat Doğan daha da sert tepki göstermiş ve "Sen kimsin. Müsteşar da neymiş. Kim tanır seni" gibi ifadeler kullanmıştı. 

Nihat Doğan'ın Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'e tepki gösterdiği videoya Buradan ulaşabilirsiniz.

Nihat Doğan bu ifadelerinin ardından akşam saatlerinde sosyal medya hesabından Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'ten özür dileyen bir yazı paylaştı. 

İşte Nihat Doğan'ın Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'ten özür dilediği o paylaşım;

 

nihat doğan kenan ipek özür
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi