Nihat Doğan İle Adalet Bakanlığı Müsteşarı Tartışması 'Sen Kimsin Lan'

FETÖ soruşturması sürecinde yargılanan infaz koruma memurlarının adliyeye 'şık' kıyafetler ile getirilmesine tepki gösteren Nihat Doğan'a karşı Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'ten sert yanıt geldi. İpek'in söylemlerine bu kez Nihat Doğan sert tepki gösterdi.

Nihat Doğan İle Adalet Bakanlığı Müsteşarı Tartışması 'Sen Kimsin Lan'

FETÖ soruşturmasında adliyeye gelen infaz koruma memurlarının 'şık' kıyafetlerle gelmesine tepki gösteren Nihat Doğan'a Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek tepki gösterdi. İpek, Twitter hesabından "Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir" ifadelerini kullandı. 
 

"Hukuk Zemininde Gereğine Tevessül Edilecektir"

Müsteşar Kenan İpek yayınladığı mesaj şöyle: "Bir TV kanalında, şarkıcı olduğu söylenen ve haber programına ne için katıldığı anlaşılamayan kişinin Ceza İnfaz Personelimize yönelik Ağır hakaretler içeren sözleri, sorumluluk bilinci ve üstün görev anlayışıyla görevini yerine getiren Personelimizi derinden üzmüştür. Bu şahsın Tüm Ceza İnfaz personelimize yönelik hakaret içeren sözler sebebiyle hukuk zemininde gereğine tevessül edilecektir." 

 

 

 

Nihat Doğan bu sözlerinin ardından Adalet Bakanlığı Müsterarı Kenan İpek'ten özür diledi. Habere buradan ulaşabilirsiniz. 

nihat doğan kenan ipek adalet müsteşarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi