Survivor Son Dakika: Eser West Neden Yarışmayı Bıraktı?

Survivor'da bugün flaş bir gelişme yaşandı. 17 Şubat fragmanında acil durum konseyi oldu ve Acun Ilıcalı, Eser West'in yarışmayı bıraktığını açıkladı. Peki Eser West yarışmayı neden bıraktı? Adadan neden gitti?

Survivor Son Dakika: Eser West Neden Yarışmayı Bıraktı?

Survivor'da bu akşam ilginç bir gelişme yaşandı. Ödül oyunu sonrası acil durum konseyi toplandı, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, konseyde bir kişinin eksik olduğunu söyledi ancak asıl şok o ismin bir daha adaya geri dönmeyeceğini dile getirince yaşandı. 

Survivor'da Adadan Giden Kim Oldu?

Geldiği günden beri en az 5 kez açlık krizine giren, baygınlık geçiren ve sinirlerine hakim olamayan Eser West'in adadan ayrıldığı açıklandı. Survivor'da her sınavdan geçtiğini dile getiren Eser West, "En büyük sınav olan Açlık sınavından kaldığını" dile getirdi. Oyuna giderken kriz yaşayan ve tekneyi yumruklayan, daha sonra tişörtünü yırtan West, televizyonda gösterilmeyen kısımlarda da bu tarz krizleri geçirdiği belirtildi. Acun Ilıcalı, Eser'in kendisine giderek, adadan ayrılmak istediğini ve açlığa daha fazla dayanamadığını dile getirmesinin ardından, Eser'in yarışmadan çekildiğini duyurdu.

 

Survivor 18 Şubat Fragmanı | Eser West Neler Söyledi?

 

 

Eser West'in Yerine Kim Gelecek?

Gönüllüler Takımı'nın en iyi yarışmacılarından biri olan Eser West'in adadan ayrılmasından sonra, takıma yeni bir kişinin geleceği açıklandı. Bu kişi, yarışmanın ilk haftalarında Anıl, Sadin ve Fatih'in sonradan girdiği zaman, halk tarafından daha az oy alarak girmeye hak kazanamayan Oğulcan olabileceği tahmin ediliyor. Yeni yarışmacı yarın akşam dokunulmazlık oyunu sonrası takımına katılacak.

survivor eser west
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi