Survivor'da Acil Durum Konseyi 'O Artık Survivor'da Olmayacak'

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği Survivor'ın bu akşam (17 Şubat) yayınlanacak olan bölümünde flaş gelişmeler yaşandı. İki takım da acil durum konseyine çağrıldı ve Ilıcalı, bir kişinin devam edemeyeceğini açıkladı. Adadan ayrılan isim kim oldu?

Survivor'da Acil Durum Konseyi 'O Artık Survivor'da Olmayacak'

Survivor'un bu akşam (17 Şubat) yayaınlanacak olan bölümünde flaş gelişmeler yaşanıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımını acil durum konseyine çağıran Acun Ilıcalı, bir kişinin Surivivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Adadan ayrılan kişinin kim olduğunu söylemesede, en güçlü şampiyonluk adaylarından biri olduğunu dile getirmesi akıllara, 2 haftadır yaşanan gerginliklerde yer alan ve ada şartlarında psikolojisi en çok bozuk olan Eser West'in olabileceği tahmin eiliyor. 

Eser West dışında bacağından sakatlanan Serhat Akın ve geçtiğimiz günlerde göğüs ağrısı çeken İlhan Mansız'da adadan ayrılmış olabilecek isimler arasında. 

Yaşanan gerginliklere müsamaha gösterdiğini dile getiren ve yarışmacıları ikaz eden Ilıcalı, adadan ayrılan ismin sağlık sebepleri yüzünden mi yoksa kavgalarda rol almasından dolayı mı olduğu bilinmiyor. Fragmanda, Ünlüler Takımından Tarık Mengüç, Şahika Ercümen, Pınar Saka, Berna Öztürk, Gönüllüler Takımından ise Burçak Tuncer, Tuğçe Melis Demir gözüküyor ve dolayısıyla bu isimlerden biri olmadığı anlaşılıyor. 

 

Survivor 17 Şubat Fragmanı

 

survivor fragman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi