Asena Atalay'dan Eski Eşi Caner Erkin'e Bir Darbe Daha

Asena Atalay, Şükran Ovalı ile evlenen eski eşi Caner Erkin arasında sular durulmuyor. Önce yüklü miktarda tazminat isteyen daha sonra oğlu Çınar için bir liste hazırlayan Asena, bu sefer Caner'in mal varlığının yarısını talep etti.

Asena Atalay'dan Eski Eşi Caner Erkin'e Bir Darbe Daha

Asena Atalay ile Caner geçtiğimiz sene ayrılmış ve milli futbolcu yakın zamanda güzel oyuncu Şükran Ovalı ile dünya evine girdi. Asena, önce nafaka ödemediğini iddiasıyla 120 bin TL tazminat davası açmış sonrasında ise oğlu Çınar'ın harcamaları için 461 bin TL'lik bir liste çıkarmıştı.

Asena bu kez de Caner ile evli olduğu süre zarfında edindiği malların paylaşımı için dava açtı. 

Mal Varlığının Yarısını Talep Etti

Asena Atalay, kandırıldığını ileri sürdü ve ünlü futbolcunun servetinin yarısını istedi.  Caner’in “Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceksin” dediğini ileri süren Atalay, ünlü futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz’daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Lamborgini Huracan, Porsche Carrera 911 Turbo, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Ferrari, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti. 

Atalay, ünlü futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını istedi. Atalay, Erkin’in kötü niyetli olarak üzerine kayıtlı tüm mal varlıklarını kendisinden gizlediğini iddia etti.


Caner Erkin'in Mal Varlığına Tedbir

Caner Erkin’in ihtiyati tedbir talebi konulması istenen varlığı dilekçede; Şişli’de 2, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde 1, Gömeç İlçesi’nde 6 gayrimenkul. 2015 model Porsche, 2014 model 2 Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover Cip istenildi. 

asena atalay caner erkin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi
Vahşetin Ses Kaydına Ulaşıldı | Cemal Kaşıkçı Hunharca Katledildi