Survivor'da Gönüllüler Takımından Kim Elendi? (14 Şubat)

TV8'de yayınlanan Survivor 2017'de bu hafta Gönüllüler Takımı iki dokunulmazlık oyununu da kaybetti. Gönüllüler Takımı'ndan bu hafta 5 kişi potaya girdi. Survivor'da bu hafta Yiğit, Erdi, Sadin, Elif ve Gökhan arasından kim elendi?

Survivor'da Gönüllüler Takımından Kim Elendi? (14 Şubat)

Survivor'da bu hafta üst üste 2 dokunulmazlığı da kaybeden Gönüllüler Takımı, eleme potasına 5 kişiyi çıkardı. Adada iki grup halinde olan Gönüllüler Takımı, ilk konseyde 6 kişi Erdi'nin adını yazarken diğer kişi ise Yiğit'in adını verdi. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Tuğçe ise, takıma sonradan dahil olan Sadin ismini söyledi ve ilk konseyde 3 aday çıktı. İkinci konseyde ise bu sefer 6 kişi Gökhan ismini yazarken, bireysel dokunulmazlığı kazanan Eser West, Elif'in adını söyledi.

 

Survivor'da Bu Hafta Kim Elendi?

Adadan gitme adayı olan Erdi, Gökhan, Sadin, Yiğit ve Elif arasında yapılan halk oylamasında en az oyu alan Yiğit adadan veda eden isim oldu. 

 

İletişim Oyununda Kavga 

Ünlüler Takımı'ndan Sedat ve Gönüllüler Takımı'ndan Volkan2ın yarışmasında, Sedat koşarken düştü ve ayağını burktu. Yere düşmesinin ardından acıyla kıvranan Sedat'ı gören Eser West, "Yaaa... işte böyle olur.. Volkan sen devam et" ifadelerini kullandı. Furkan'da "Çok acımasızsınız" demesi üzerine sinirler bir anda gerildi. Eser West ile Serhat Akın bir kez daha karşı karşıya geldi. Eser West'in İngilizce küfür ettiğini dile getiren Serhat, daha da sinirlendi ve ortalık bir anda karıştı.

 

Acun Ilıcalı'dan Eser West Yorumu

Ünlüler Takımı'nda daha önce de Eser West'in İngilizce küfür ettiği dile getirilmiş, yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, "Eser'in Amerika'da büyüdüğü ve ülkemizde kullanılan "Allah kahretsin" kelimesinin orada  farklı bir şekilde kullanıldığı dile getirerek, Eser'e o konuda müsamaha gösteriyoruz" dedi. Ayrıca Ilıcalı, Eser'e bu hafta yaşanan iki olayda da kendisinin olduğunu ve kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini tembihledi. 

 

survivor eser west
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Kış Tatili Hazırlıkları Başladı | Kayak Merkezlerindeki Kar Kalınlıkları
Mucize Doktor |
Mucize Doktor | "Aşk, Entrika, Zengin Kız, Fakir Oğlan" Klişelerinden Farklı Bir Dizi